Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #82819712

    törölt tag

    válasz unrealnoise #46523 üzenetére

    Na kezdem az ON-al mert utána én is beszállnék az offba ;)
    Önfelfedező jelleggel holnap mindenki hírbringerkedhet egyet.
    Megadom a GPU open szupertitkos címét
    gpuopen.com
    :D
    Itt lesz holnaptól napi egy bemutató egyelőre csak ennyi fogad
    printf("Hello, Developer!"); azt hiszem ezt nem kell elmagyarázni programozó barátaimnak.

    Én magát a 2080TI-t már user errornak tartom, régen egy Titán volt 1200 dollár és hujujj de kiakadtam rajta most a vizes 2080TI 1490 és veszik... valami nem oké a világgal. és nem NV-vel van a baj hogy már majdnem 800 mm2-es cippet csinál hanem hogy valaki megveszi ennyiért. AMD ugyanúgy ráűlt erre a lóra mert a Vega 4096 shadere 650 dollárral jött ki, most a 2300 shaderes közép kat kártyákat árulják .. na mindjárt mondom iponon asus rog 5700Xt 189 ezer ft.
    ez nem normális dolog. Egyszerűen nem kellene már ezeket ennyiért megvenni. a fél millás Iphonekat sem, bocsánat a 6-800 ezres széthajtható okostelefonokról még nem is írtam :))
    Tehát visszatérve a 2080TI meg a 2070 nem túl jó példa. Inkább vegyünk egy 1080TI-t mert ott jobban látszik hogy már nem lépett fel az RT dobogóra és hiába gyors de technikailag már elhal ha bedurral a konzolnál és a AMDnél is a gyakori RT.
    és valószínű lesz pár ilyen tech váltás még mivel már rdna 2 ,3- ról is beszélnek a roadmappokon. a PCI E újdonság nem hatott meg senkit de ha ssd/ ssg/ optane rákerül a kártyákra/konzolokra és az új kess rendszer megint sok régi kártya fog meghidalni adatmennyiség gondok miatt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák