Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    @Reggie: Lásd még #40750 ;)

    @Erw: A bolti eladó is lehet szakember és szakbarbár. Közben látom, hogy energy4ever leírta már a lényeget. Az ökölszabálynak vett értékek lényege, hogy a 600-700 wattosnak eladott 10 000 forintos tápegységek azért el tudják vinni a kártyát, még akkor is, ha egy éhes AMD FX procit rak mellé.

    Viszont olyat leírni, hogy 600W feletti tápot ajánlani... Mire?

    Elég itt a topicot végignézni. 600W feletti fogyasztást úgy hoztak össze a népek, ha szó szerint szénné tuningolják úgy a CPU-t, mint a videokártyát, extrém hűtésekkel és direkt tuningprogrammal terhelték a gépet, amit játék alatt aligha lehet elérni. Ez a legszélsőségesebb használat...

    @Fleischer: Ember!!!mit kéne ki jelentenem ?

    Mondjuk annyit, hogy az adott tápod gyári hibás volt. Ezt a tényt senki se vonná kétségbe.

    Azt 600 wattot ajánlott jellemzi a szakembert? Ezt 3 diplomás vállakozô programozó mérnök ismerõsömet?

    Ettől még tartom, hogy 600W-os táp túlzás általános használtra.

    Köszönöm mindenre kiterjedõ semmitmondô okoskodó válaszaidat.

    Az megvan, hogy én az olyan veretes okoskodó ostobaságaidra reagáltam, mint (idézem): A gép be sem kapcsok 550 wattal. Kell az 800 watt hidd el.

    Azt már utána írod le, hogy egy gagyi Gigabyte táp volt az 550-es. Ja kérem, az valóban gagyi lehetett...

    Én annyit írtam, hogy kell rendes tápegység. Az biztos, de ne a Wattszám minél magasabb értéke legyen a mérvadó...

    Idézve a nálam bölcsebbeket: Peace! :R

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák