Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    válasz jjeahh #26723 üzenetére

    Köszi! Már lehet túlságosan is kritikus vagyok magammal. :DD Amúgy itt azért is nincs a városból több, mert azt gyakoroltam, hogy városi fények, csillagok, hold... :) Szóval itt nem is igazán volt kompó, csak próbálgattam, hogy lenne jó a fény, ilyesmi. De ez a feldolgozás is egy nehéz feladat. Pont ezért érdeklődtem a nap miatt, vagy az ilyen fényforrások miatt. Pl tegnap este feldolgoztam 3 képet, most meg nézem, és látom hogy ki nyúlt bele? :D Nem ilyen volt ez tegnap este még... :DD
    Pl ezzel a képpel is szenvedtem, hogy a hold ne legyen annyira kiégve, de ezek szerint akkor nem is kell ezzel annyira bajlódni. Tudom, ez a kép már tényleg... :DDD A kompó sem jó, legalábbis nekem annyira nem jön be, de odaállt, és én meg gyorsan, ne mozdulj, puff. Ez lett belőle. Kimentem erre a frankó helyre, de aztán ahogy besötétedett, csodálkozva vettem észre (megint) hogy a városi fényszennyezettség... BRUTÁLIS! :))
    Csak itt is mondom, hát ez kuka, mert totál ki van égve. Bár ezen a képen a bebukás sem kevés. :D

Új hozzászólás Aktív témák