Új hozzászólás Aktív témák

  • LZs?!

    aktív tag

    válasz j.bravo #8179 üzenetére

    Na...a fene nagy, már másfél hete tartó ünnepi héderelésben qrvára nem volt (és lesz...) időm semmire sem.

    Szóval már a kocsi egy kicsit több mint egy hete itthon...és jól esik. A Nissan-ban kakukk lett az akksi (4 nap után volt időm elmenni venni), így a GT-vel mentem mindenhova; hát városba még mindig nem való, de ettől eltekintve kifejezetten élveztem minden percét. Most értem haza egy monori kirucannából (120km) és Rammstein-t bőgetve remekül elvoltam; illetve az elmúlt hét során is mindig a hosszabb úton jöttem haza, ha belefért és volt értelme, pl. Budakalászról közvetlenül haza 5km, de egy Kalász-Szentendre-Pomáz-Csobánka-Vörösvár körön át hazajutni mentálisan gyorsabb... :P

    Jót tett, hogy három hónapig rá sem néztem...ugyanakkor tartom, hogy számomra ez még mindig egy ambivalens mutatvány; ahogy Zsoltnak megjegyeztem: ez a 'GT-zős történet' olyan, mint helytelen választ adni egy fel nem tett kérdésre - közölte, hogy szokatlanul lírai hangulatban lehetek...

    A klímával tényleg 'elmatekozták' magukat, pedig én kézzel-lábbal mutogattam, hogy hol rossz; spoiler alert: pont ott, ahol aztán fröcskölt. Ugyanakkor roppant méltányosan (?) közelítették meg a dolgot: a traffó-sor csere + teleszkóp-pár csere + klímacső csere + klímatöltés + munka mutatványért 150 pénzt fizettem.

    Re. 156

    Én simán feltenném a bontott kipuf rendszert, főleg eladásra; ha nem 'ereszt', nem rohad már vállalhatatlanul és a dob nincs kiborítva, akkor ott szerintem nagy truváj nem lehet.

    Amíg állt a GT, én nem követtem az Alfás oldalakat, de emlékeim szerint az átlagos állapotú benzines 156 árai konvergálnak a nullához.

    Egyébként, amennyiben mégiscsak letennél az Alfa-ról, akkor a Multiscan vagy milyen programot át/megvenném tőled...főleg, ha esetleg be is avatsz, hogy miként kell használni... :R

    Nevermind...

Új hozzászólás Aktív témák