Új hozzászólás Aktív témák

  • csabi94

    őstag

    Sziasztok! Általánosságban mennyire mondható a Tempra biztonságos autónak? Azért kérdezem ezt, mert ugye nincs benne légzsák, és én mindig ésszel megyek, de sokszor a többi autósról ez nem mondható el. Faterom egyszer a szembejövő hibájából majdnem frontálisan karambolozott vele, és akkor döntötte el, hogy vesz egy biztonságosabb kocsit. Toyota Avensis lett belőle. Egy 92-es sedan Temprának milyen a törésállósága? Egy frontális karambolnál az ölembe megy a motor, vagy alám? Azért kérdezem ennyire részletesen, mert érdekel a téma, nem azért, mert parázok. Csak szeretnék többet tudni a dolgokról. :)

    Szerk: belegondolva nem mehet alám a motor, mert már eleve az ölemben van. Mármint egy magasságban velem. És mélyen ülök, nem úgy, mint egy Ford Galaxy-ban. :U

    Egyébként hozzászólva az első autós témához, friss jogsi, vagy nem friss jogsi, nem kötekedésképpen, de: azért mert friss a jogsija valakinek, messze nem biztos, hogy lökhárítóval tompít majd parkolásnál, és folyamatosan padkáz, stb. 3 autót vezetek rendszeresen a családban, kisautótól a nagy családi Galaxy-ig (ezt a legtöbbet), és soha semmiben nem tettem még kárt, pedig csak 3 éves a jogsim. ;)
    Szerintem ha valaki megengedheti magának, akkor első kocsinak is vehet jobb autót, ha a felhasználás megengedi, hogy tud rá vigyázni. Az már más kérdés, hogy azért nem vennék egy szép Alfát, hogy a melóhelyen álljon hóban fagyban, és tűző napon míg dolgozom. :N

    Köszi a választ előre is!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák