Új hozzászólás Aktív témák

  • Verus

    senior tag

    válasz Prime110 #1767 üzenetére

    Hidd el,hogy nem érdekelne,ha meghúzták volna vagy bármi,de ez? Komolyan mondom agyrém. Plusz egy időre elveszi a biztonságérzetét az embernek. Komolyan gondolkodom,hogy nem egy hanem kerekenként 4 kerékőr lesz rajta. :DDD

    Egyébként összefoglaltam pontosan a történteket egy másik topicban, kissé még feszülten, bemásolom ide is,hogy "lásd" mi volt...

    "Apalatogato 200 km, autópálya, semmi gond. Ja,hogy nem működik az ablakmoso,sebaj. Apát izzít, nézzük meg. Persze, de hogy ebbe a fostos autóba hogyan sikerült úgy beszerelni ezt az izét,hogy a fél autót szét kell bontani, azt nem sikerült megfejtenem... "Máté fiam,logika." Szivattyú szétment, semmi baj, el Bárdihoz lesz másik +40km. Ha már itt vagyunk vagyunk vegyünk virágot a temetőbe,úgyis itt az Obi. Beparkol, naivan bemegy, vásárol,mindez 10 perc.
    Kiállok a parkolóból, balra ki, főút, 1-2 km után mondom, valami kopog,senki nem hallja,képzelődök. Megállok,semmi. Elindulás újra megint kopog, gázt adok, fekezek nem,ha gurul kopog. Na jó,csorogjunk haza. A végén azt hittem szétesik.
    Falubeli szakik jönnek, kerékagy hujjujj, gömbcsukló hajjajjj, féltengely hajjajjj. Holnap ünnep,nincs alkatrész. Assistance-t felhív, jó megnézi van-e valaki. Jujj,van mindjárt keres és jön a sárga angyal. Pasi hív,jaaa hát ő csak kedden csinálja meg. Szupi,akkor már Pesten kell lenni. Talonba rak...
    Apa mozgósít mindenkit,jön egy értelmes. Felnicsavart néztétek? Ja, azt nem. 3 csavaron húzott csak két kört... Na így jó lesz,mondja. Szupi,megyek egy nagyobb kört. Jó,jó,jó,nem jó.
    Szomszéd falu,megfúrjuk a kerékagyat,mer' úgy jó lesz,kapsz bele passat csavarokat. Ebbe?? Na mindegy. Autó felemel,kerék le. Kerékagy megnéz,ú hát ebbe jó a menet,nem is ovális. Sz@r a csavar,jön az okos. Csavarok rendben. Á, tegyük vissza. Normálisan meghúz, minden szipi-szuper. Apám gondolkodik - Te, csak az a csavar volt jól meghuzva amin a kerékőr van. Gondolkozunk,gondolkozunk...
    Konklúzió: törjön le a keze annak az állatnak,aki a parkolóban megpróbálta elvinni az alufelnimet!!!
    ui.: hazafelé 3x néztem a csavarokat,teljes súlyal álltam a kerekkulcson és semmit nem lazult. De legalább tudom,hogy van kerekkulcsom :D"

    Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

Új hozzászólás Aktív témák