Új hozzászólás Aktív témák

  • Sickboy25

    addikt

    válasz viharhozo #56580 üzenetére

    Fejezzétek már be!

    Ez, hogy miért nem mondta le, meg miért így-úgy... Ez amiről beszéltek miben szolgálja a magyar foci érdekeit?

    Nah mind1 órákat lehetne zengeni erről a témáról... Amíg ez a sok vén szarházi és csatlósai nem hullnak ki nem lesz itt semmi foci! Amíg játékospiacnak használják a válogatottat nem lesz itt foci! Amíg nem a legjobbak játszanak csak cserepadosok (ez a játékos piac részhez), vagy azok sem nem lesz itt foci! Amíg sokan azt gondolják, hogy az új stadionoktól lesz foci elárulhatom nem lesz foci! Amíg a gazdag pacák ügyetlen fia kerül be a csapatba a tehetséges csóró helyett nem lesz itt foci! Amíg sokan azt hiszik, hogy csak egy góllal kapunk ki az fejlődés, hallod nem lesz itt foci! és Végezetül amíg nem SZAKEMBEREK ülnek az utánpótlás és nemzeti válogatottjai élén, addig nem lesz itt foci!

    Ezek tények, lehet ismét homokba dugni egyeseknek a fejét és nem tudomásul venni a jelenlegi állapotot és fröcsögni össze-vissza hülyeségeket...

    Tény mi biztos nem fogjuk megoldani, de legalább sokan látjuk mitől van ez... (bár ezt leszarja mindenki) :D

    Jah végére azért, én is nézek magyar bajnokit, több magyar válogatott meccsen voltam, mint a topic lakók összesen ez biztos... DE leszögezném én nem a válogatottságot mondom le, hanem a válogatottat Pintér alatt!! Ez az ember nem méltó, hogy a helyszínen megnézzem, akár itthon és akár idegenben... (TV-ben azért oda-oda pillantok ;] , de ez már nem ugyanaz, sajnos)

    ‎"Az élet olyan, mint az ásás. Néha hátráltat egy- két gyökér, de annak jól odab*szol ásóval, azt’ haladsz tovább!"X360 gamertag: sickboyhun

Új hozzászólás Aktív témák