Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr.C

    őstag

    Na sokat gondolkodtam az ügyön és sikerült szűkíteni valamelyest az esetemet. Leginkább a THONET-VANDER Kürbis vs Harman-Kardon Onyx Studio 4 között van a nagy dilemma, bár ott van még a mezőnyben a Sony SRS-ZR5 is ami szerintem az előbbi kettővel nem fogja felvenni a versenyt, de még nem hallottam a hangját.

    Aki Kürbis-t használ, tudna nekem segíteni pár kérdésben? Ők lennének azok:

    - Olvastam, ha nincs semmi input, akkor az eszköz egy idő után "elalszik"/kikapcsolja magát de egy ismételt bemeneti jelre "felébred". Ez tényleg így van? Nagyon hasznos lenne számomra, mert ha Chromecast audio-t kötök rá akkor nem kell a hangszórót állandóan be-ki kapcsolni :)
    - Szintén véleményeknél olvastam, hogy alapjáraton sistereg/cincog halkan. Ez most a tipikus elektromágneses zaj (általában wifi szokta okozni) vagy tényleg van egy ilyen tulajdonsága?
    - a basszusokkal hogy birkózik meg? Számomra a minőség fontos nem a mennyiség. Nem zavar be a fadoboz nagyon?
    - Jól gondolom, hogy az alap és a BT-s verzió között csak a wireless modul a különbség és hangzásban ugyanolyan? Voltaképp ~7-8e ft difi van a kettő között, nem hinném, hogy valamelyiken másabb/jobb lenne a hang.

    :R Köszönöm előre is a válaszokat! :R

    sudo rm -rf /*

Új hozzászólás Aktív témák