Új hozzászólás Aktív témák

  • harry

    veterán

    válasz hemaka #14336 üzenetére

    Ha visszaolvasnál párat, pont erről írtam. Nyilván, ha valamit megveszel, jó, örülsz, akkor tök mindegy, honnan jött a cucc. A gond mindig akkor van, ha nem megy minden flottul, aztán adott esetben mászkálhat az ember a pénze után, na és akkor nagyon nem mindegy, hogy milyen a bolt hozzáállása, mennyire segítőkészek, milyen a kommunikáció, ülnek rajta vagy intézik a dolgot, hol a bolt / mekkora, nyitvatartás, és még sok apróság, ami megkeseríthet egy egyszerű garanciális ügyintézést is akár.

    adamlukacs: A 12550 kapcsán fontos megjegyeznem, hogy nekem ez volt az első normálisabb sztereó szettem, előtte vagy valami füles volt, noti speaker, vagy egy huszon ezres logi 5.1. Eleinte én is 2.1-ben gondolkodtam, de azt kell mondjam, jó döntés volt a váltás. Teljesen más szemmel nézem azóta a dolgokat, máshogy hallgatom, hallom a zenét, és én ezt minőségi változásnak könyvelem el. Szerintem érdemes 'szokni' a dolgot, és cserébe új dolgokat vélhet felfedezni az ember, amiket eddig nem hallott. Mondjuk megértem, hogy ha valakinek kell az ütős mély, én is szeretem, de azok meg sajna kicsit drágábbak, vagy ha nem, akkor máshol gyengébb.

    [ Szerkesztve ]

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

Új hozzászólás Aktív témák