Új hozzászólás Aktív témák

  • chros

    őstag

    Nos, megjott a Microlab Solo 6C.
    (Edifier R2000T-t akartam venni, de csak 1 helyen talaltam, s oda pedig nem tudtam kartyaval fizetni. Lehet, jobb is.)

    2x vettem meg: eloszor az Amazon Warehouse-tol egy visszavitt peldannyal probalkoztam (igy olcsobb lett volna valamelyest), de ennek az erosito oldali tweetere be volt nyomva egy kicsit kozepen, s finoman szolva maskepp szolt, mint a masik (tobb mely volt benne, s kevesebb magas).

    Ezutan vettem egyet ujan: ezen kulserelmi hiba nincs, de ez is hasonloan szol, mint az elozo! Ertem en, hogy a ket dobozon belul mas a levego mozgas, de azert ez igen nagy kulonbseg! Studio hangfalnak nem lehetne eladni! :)

    Egyebkent szep es jo! frame>24 tarsunk ezt irta rola: "A bejáratás után (2-4 hét) a basszus sokkal teltebb lesz." Ez most sem rossz, kivancsi leszek kesobb milyen lesz.

    Ami meg erdekes mas dobozban es mas taviranyitoval jott a ket darab: a warehouse-os serult peldany ilyen [link] , az uj pedig ezen a kepen talalhato taviranyitoval jott [link] . Ezutan elgondolkodtato, hogy melyik az ujabb, regebbi, de errol semmit sem talaltam.

    Ui: koszi frame>24-nek es greenmeister-nek a tanacsokat!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák