Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CoDWaW07

    őstag

    válasz Ventur@ #49692 üzenetére

    Tényleg, hirtelen felindulásból azt sem néztem hogy ki írta, pedig ha jobban megnéztem volna tudhattam volna hogy a beépített ügynökünk :DDD

    El sem hiszeeem, de komolyan, erre vártam kb 7 éve, ráadásul rögtön az XDurance-el is kezdik ami a legjobb :C
    Az angol és a lengyel/szlovák verzió nagyon finom, szóval bízzunk benne hogy itthon sem rontják el.

    ECHO2235: na király :C :C
    Esetleg azt nem tudod, hogy csak 250 ml-esek lesznek, vagy 500 ml-esek is?

    Szerintem ha nem rontják el magát az italt, és 200 forint környékére belőnék akkor nagyot arathatnának vele.

    Remélem hogy hamar híre megy, és ezerrel fognak kampányolni az összes boltnál hogy rendeljenek, mert értelemszerűen nem energiaitalszakértők a boltok, így ha meghallják a Rockstar nevet nem feltétlen ugrik be nekik az hogy 2001 óta tarol Amerikában.

    Amúgy nektek is lehalt a Rockstar oldala? Csak az amerikai megy, hiába választom ki bármelyik másik országot, mindig az amerikait dobja be az új ablakban. :F

    [ Szerkesztve ]

    ●ASUS M5A97 EVO R2.0 ● AMD FX8320 ● 8 GB Corsair Vengeance 1600 Mhz ● MSI R9 280X 3GB ● Samsung 850 EVO 120 GB ● 1.5 TB ● Cooler Master Silent PRO 600W ● iPhone 6 Space Gray ● iPhone Xs 64GB Silver Galaxy Z Fold 4

Új hozzászólás Aktív témák