Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowguard

    senior tag

    Soha többet UFO-s dark eventet :( Másfél óráig tartott mire sikerült megcsinálni a küldetést, 30 enemyt szedtem le, az utolsó hat elől már elmenekültem, szegény tutorialos rangerem így is majdnem elvérzett (és most 26 napig pihen, pedig ő a büszkeségem). De legalább minden katonám túlélte és csak ketten mentek a gyengélkedőre. :C Még szerencse, hogy előző küldetésen jött némi supply és felszereltem őket mag fegyverekkel (azért sokat dobott, hogy innen megtudtam, hogy nem egyenként kell felfegyverezni a csapatot, mint az előző részben). Viszont a fene megeszi, tökre örültem neki, hogy mennyi hullám lesz, erre csak két kilootolt Elerium core-t kaptam :O
    Lassan el kellene kezdeni haladni a történettel is, skulljack még sehol sincs, három kocka van az avatarból és se psilabor, se AWC, sőt még proving ground sincs. De legalább két nap és megvan a shadow labor, avagy haladjunk logikusan. Bár utolsó gerilla alatt kaptam egy blacksite-os datapadot, szóval lehet kiszedem az ausztrál bázist, aztán feloldom az európai területét és ha azt is megcsinálom legalább az avatar visszaesik egy időre. A következő meg bárhol lehet instant tudok menni érte.
    Csak kellenének a bónuszok is, Dél-Amerika +20% supplyt adna, Afrika meg instant armort a proving groundon... Oly sok tennivaló és oly kevés idő :K

Új hozzászólás Aktív témák