Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowguard

    senior tag

    Elkezdtem én is, tegnap befejeztem az EW újrajátszását, jöhet a folytatás. Első körben csak normálon, muszáj leszek kitapasztalni a megfelelő ritmust. EW-t is csak harmadik nekifutásra sikerült veszteségek nélkül megoldani (országot nézve).
    Valami mod nincs a save scumra? Ritkán, de azért kihasználtam a lehetőséget és itt is jó lenne, ha lehetne vele trükközni :U Egy-egy katonát beáldozok én a random miatt, de nekem 90% fölötti találati esélyekkel ne hibázzon az egész csapat, mert elkezdek Alf+F4 felé kapirgálni (megtörtént eset, a fedezék nélküli mechtopodot az egész csapat elhibázta kétszer is hat kockáról és nem újoncok voltak) :((

    Egyébként első küldetés (amikor az erőforrást kell megszerezni) vicces volt, hoztam a formám. Szépen bepakoltam az embereim a kamion mellé, leszedtem az officert, a többiek mind mellélőttek, az Advent meg rám robbantotta a kamiont... Reload :C

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz k-adi #240 üzenetére

    Na igen :) Ugyanott visszatöltés után a gránáttal is sikerült elhibáznom másik két Adventes nyavalyást. Azt, hogy a béna rookie nem pont oda dobja a tojást ahová kell még megértem. De hogy simán elhibázza mind a két ellenfelet... Alig várom mikor jön az a rész, hogy a gyűrűt dobja el :DD

  • Shadowguard

    senior tag

    Jól értem, hogy itt a Resistance Comms-ból kell rengeteget építeni, hogy le tudjak fedni mindent, ugyanúgy, mint az első részben a satellite-es vackokkal? Két területet sikerült magam mellé állítanom és már építtetné velem a következőt. Ez alapján a fél hajóm ezekkel a vackokkal lesz tele, mert ha jól láttam itt nincs szomszédság bónusz sem :F De saccra van megint vagy 14-16 terület, amit le kellene takarni.

  • Shadowguard

    senior tag

    Alakul ez, kapcsolat úgy néz ki nem lesz probléma, perpill lehetne belőle 11, csak a supply meg az idő a gond most már. Meg az Intel... :(((
    Akik már jóval előttem járnak (vagy be is fejezték) azokhoz pár kérdés:
    - Ezek a dark eventek hogy működnek pontosan? Három volt, egyet megcsináltam, erre beadott egy másikat, pont ami nem kellett volna (dupla intel költség), pedig a hónap elején az a legutolsó volt. Egyet counterelek és egyet kapok random a másik kettőből?
    - Megéri ellövöldözni az alap fegyverekre (kinek van pénze MAG cuccokra manapság? :DDD ) a lootot amit találok, mert úgyis lesz jobb, vagy őrizgessem, amíg lesz supply használhatóbb fegyverekre?
    - Intel tényleg csak akkor jön, ha ülök a bázison és scannelgetek (azonfelül eddig egy küldetés volt, ami még adott egy keveset)? Kellene egy csomó, hála a dark eventnek és naponta ad hetet... Hatalmas üzlet. Ha tényleg ilyen lassan jön inkább visszatöltök egy régebbi mentést...
    - Utolsó lehet kicsit spoileres...

    Azt olvastam valahol, hogy hs avatar projekt betelik akkor nincs vége a játéknak, hanem lesz egy számláló, amit blacksite küldetésekkel lehet resetelni. Ez ugyanaz a blacksite amivel a csíkot is vissza lehet szedegetni? És ha az, akkor a felderített gyárak ugyanazok lesznek, amik már most is megvannak? Mert ha igen, akkor azon gondolkozom meghagyom őket és inkább építgetem az ellenállást, legalább ott lesznek a küldetések kéznél és nyugodtan tudok haladni. Perpill van egy Ausztráliában, az még egy nap, hogy meg tudjam csinálni, a következő meg Európa másik oldalán, az alsó hangon hat nap lenne, mire kiépítem a kommunikációt... Meg plusz 20 az intel miatt

    Köszönöm előre is a segítséget :U

    [ Szerkesztve ]

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz saen #282 üzenetére

    Nekem a research után felajánlotta a beszervezett területek mellett, ahol azt is írja mennyi pénzt kapsz után. Bár kellett cirka 10nap mire rájöttem, hogy a torony nem automatán épül meg, mint a bázis épületei :U

    micafighter: Köszönöm a tippeket, végül visszatöltöttem egy régebbi mentést, szerencsére volt egy bázismentésem pár nappal a gerilla misszió előtt. Sokat nem nyertem vele, de így legalább nincs dupla intel költség. Cserébe előbbre jött a védekezős misszió és találkoztam az első mutonommal. Kellett egy pár nekifutás mire sikerült megoldani. :C
    Elsőre vicces volt: ráküldtem a ranger kapitányt, majd az megfaragja a szép új kardjával-> counterattack, crit, ranger meghal-> szintezni odacipelt Rookie bepánikol és elszalad, a gránátos dettó pánikol és hátba lövi a mesterlövészem...

    Viszont gondolkozok rajta, hogy újrakezdem, az alapok így már meglesznek (nagyjából) és azért bakiztam párat. Lehet nem kellett volna a nyersanyagot elszórni engineerre, de gondoltam azokból sosem elég. Meg 90 intelért szerezni contactot 30 helyett...
    És még a kontinens bónuszaim is vacakok, legalábbis amit eddig látok belőlük. Ázsia ad 20% research csökkentést/labor... Hát kinek van itt laborja? :D Ausztrália adna 50%-os csökkentést a Proving groundra, de azt se építettem még fel... Európa meg 10 supply-s rookiekat ad. Nem lenne rossz, ha nem kaptam volna eddig három scannelős küldetést, ami hozzám vágott 2-2 darabot belőlük.

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz fogtunder #284 üzenetére

    Ó, én codexekkel még nem találkoztam, de nekem éppen elég barátságtalan volt ez a muton is. Főleg, mert nem számítottam rá és 1 sniper - 1 heavy- 2 ranger - 1 rookie összeállításban mentem. Bár végül egyszerűen megoldottam: kapott egy gránátot, az leszedte róla az armort, kiszedte coverből és a sniper oneshotolta ;]
    Annyira nem állok rosszul, ha sikerülne szerezni egy kis intelt akkor megindulna a szekér. Gyorsan behúzok 2-3 területet, teszek rá tornyot és egyenesben is vagyok... Vagy nem :DD

    Apropó, a rám küldenek egy UFO-t event konkrétan mit csinál? :U Vagy azt lövöm ki most, vagy a mérgező lövedéket. Utóbbira szavazné, de nem akarok megint visszatöltögetni három hetet :U

  • Shadowguard

    senior tag

    Soha többet UFO-s dark eventet :( Másfél óráig tartott mire sikerült megcsinálni a küldetést, 30 enemyt szedtem le, az utolsó hat elől már elmenekültem, szegény tutorialos rangerem így is majdnem elvérzett (és most 26 napig pihen, pedig ő a büszkeségem). De legalább minden katonám túlélte és csak ketten mentek a gyengélkedőre. :C Még szerencse, hogy előző küldetésen jött némi supply és felszereltem őket mag fegyverekkel (azért sokat dobott, hogy innen megtudtam, hogy nem egyenként kell felfegyverezni a csapatot, mint az előző részben). Viszont a fene megeszi, tökre örültem neki, hogy mennyi hullám lesz, erre csak két kilootolt Elerium core-t kaptam :O
    Lassan el kellene kezdeni haladni a történettel is, skulljack még sehol sincs, három kocka van az avatarból és se psilabor, se AWC, sőt még proving ground sincs. De legalább két nap és megvan a shadow labor, avagy haladjunk logikusan. Bár utolsó gerilla alatt kaptam egy blacksite-os datapadot, szóval lehet kiszedem az ausztrál bázist, aztán feloldom az európai területét és ha azt is megcsinálom legalább az avatar visszaesik egy időre. A következő meg bárhol lehet instant tudok menni érte.
    Csak kellenének a bónuszok is, Dél-Amerika +20% supplyt adna, Afrika meg instant armort a proving groundon... Oly sok tennivaló és oly kevés idő :K

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz CPT.Pirk #309 üzenetére

    Igen, gyanítottam, hogy ez kicsit el van már rontva (AWC hidden abilities bónuszait már nagy eséllyel a fél csapatom bukta), de most még úgyis csak ismerkedni akarok a játékkal. Aztán a tapasztalatokkal felvértezve, ha sikerült elbukni majd újrakezdem commanderen, alaposan megtervezve a dolgokat, tutorial nélkül, mert jó az a plusz ranger az elején, de cserébe nagyon fogja a kezem a játék elég sokáig. Meg ha igaz, amit olvastam cserébe kettővel kevesebb rookiem van az elején.
    És nem pazarolom el az intelt feleslegesen contactokra, ha nem muszáj :DD

  • Shadowguard

    senior tag

    Hát minden elismerésem azoknak, akik ezt képesek iron man nehézségen tolni... :C Kezdtem egy újat, de 4 óra után sikerült teljesen besokallnom és töröltem az összes mentést a francba... Úgyis vacak volt, elfelejtettem kikapcsolni a felesleges plusz szövegelést és az eléggé megtépázza az idegeim (vagyis nem tudom az ugye az Avataros "Jujj nézd mi van ott, akkor én most szövegelek felesleges baromságokat" részt is kiveszi?).
    Olyan missziót még csak véletlenül sem adott, aminél engineer lenne a jutalom, pedig már nekiálltam trükközni a visszatöltögetéssel is, de smmi értelmes, csak a supply lett több, meg scientist helyett választhattam grenadiert... Végülis tök jó az, csak éppen van 4 (bezzeg sniper csak egy+1 a gerilla tacticsból).
    Ahol nem kellene ott bezzeg újrasorsolja az RNG-t->hackelős torony, rányomtam a 60%-os esélyre, végigment a csík teljesen... Na mondom reload, akkor meglesz a 30%-os is. Aha... Cirka 30 visszatöltésbe telt, mire a kisebb rewardot ki tudtam harcolni megint. :W
    Azon már fel sem akadok (dehogynem), mikor az utolsó nyomorék, flankelt ellenfelet az egész csapatom elhibázza. Végülis 85% volt a legkisebb esély, a snipernek 95 a tetőről... Direkt megvártam mi lesz az Adventes válasz: rangerre crit, oneshot... Nesze paraszt... :C Ha az ilyen "randomokat" nem lehetne visszatölteni agyvérzést is kapnék (bár jobb lenne, ha itt is meglenne a save scum, ami EW-ben volt)

    [ Szerkesztve ]

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz sagajr78 #354 üzenetére

    Közben már keresgéltem én is, olyat már találtam, ami legalább retilation missziók alatt kiszedi a hisztijét, hogy lövik a civileket. Már az is megkönnyebbülés lesz, hogy nem mondja el minden kör végén. Mintha magamtól nem venném észre. Viszont az avataros mutogatást nem lehet kiszedni, ennek annyira nem örülök. Remélem ezt majd megoldják patchban, hogy minden felesleges mutogatást le lehessen kapcsolni.

    Az említett ellenfél teljes fedezék mögött kuporgott, sima alap adventes nyavalyás volt, még csak nem is officer vagy hasonló. Ranger ott volt nem messze, gondoltam lecsapatom vele. Na ő misselt 94%-al. Utána lőttem rá a sniperrel, az fent kuporgott a tetőn és scope is van a puskáján. És akkor jött a maradék három ember, akikkel szépen megkerültem a fedezéket (vagyis csak kettővel kellett, a heavy másodikként simán szétlőtte azt a célpont helyett). Visszatöltés után már nem vacakoltam vele, kapott gránátot.
    Sima fegyvereseknek nem adtam scope-ot, kevés van belőle, főleg ennyire az elején. Bár előző nekifutásra se kapott csak a sniper.

    Köszi a save scum modot, én nexuson kerestem, oda még nem került fel. Lehet ránézek, bár ez pont nem jó arra, amit én szeretnék. Taktikai küldetések végülis meg lehet kerülni, ha más sorrendben lépkedek. Bár néha nem könnyű, volt, hogy 8-10 nekifutás is kellett mire megoldottam veszteség nélkül, a végén vissza kellett mennem concealig. Nem mondom, amikor két adventest (egy alap, egy stun lancer) nem bír leszedni öt katonám és bármelyik éli túl az fixen megöli valamelyik emberem akkor ez is jó lenne. Nem akarok embert veszíteni, ha nem végképp elkerülhetetlen :U

    Úgy lenne az igazi, ha visszatöltés után a világtérkép eseményeit is újrapörgetné. Ott most valami nagyon felemás random működik, tegnap tesztelgettem, meg előkotortam az első nekifutás mentését (azt meghagytam tegnap) és ott is nézegettem:
    - Küldetés után közvetlenül mentve a bázison változik: új Dark Eventek a hónap elején, az esetlegesen megjelenő új Blacksite helye, a küldetés jutalmak nagysága (típusa nem) és a gerilla misszióknál a jutalom+dark event párosítás
    - Taktikai küldetés utolsó körét újrajátszva: a random scanek helye és ideje (sőt, egyszer supply helyett income-növelést doott), toronyépítés és contactszerzés ideje (ritkán, de 4 nap helyett csak három volt, minden egyéb változtatás nélkül), plusz gerilla küldetésnél annyi változás lehet, hogy ha katona a jutalom akkor az melyik classba tartozik. És egyszer a scientistből lett katona, de csak egyszer és az sem olyan, ami kell.

    Na ehhez kellene nekem az EW-féle save-scum megoldás :U Biztos hasznos a scientist is (hasznos?), de az elején jobban örülnék neki, ha nem csak azt adna, hanem kapnék megint engineert is, mint első nekifutásra. Ott négy hónap alatt találtam egy tudóst, tegnap kettő után volt 3 :F

  • Shadowguard

    senior tag

    Tegnap este elkezdtem megint, most szeretett a random: második hónap végére már 4 engineerem volt (egy küldetésből jött, egyet scanneltem, az utolsót vettem), így azért jelentősen gyorsabb a haladás :U És most a hajó első két szintjén is csak sima szobák voltak. Alloy úgysem kell 3 raid (egyik scanből jött) után.
    Így a randomokkal sem játszottam annyit taktikai módban, csak a blacksite-ot "győztem meg", hogy menjen Dél-Amerikába (GTS taktikákra -50%) és a gerillánál vacakoltam picit, hogy jó legyen a jutalom-megakadályozott event párosítás.

    Viszont a hackelést végképp nem értem mi alapján működik :( Tegnap gerillamisszió végén a VIP ajtaján a zár azt mondta ad nekem +20 pontot a hackingre 25%-os eséllyel. Akárhogy próbálkoztam (mozgattam a csapatot, közben leszedtem az Advent maradékát), csak olyan 75%-ig ment fel a csík, néha még addig se, de volt hogy az esély lement 13-15 százalékra is. A végén mikor a célszemélyt kivittem a falon keresztül (a tetőn legránátoztam egy officert, vele ment a külső fal is) akkor már 40% volt. :F És ment a csík kb. húszig, szóval hagytam a fenébe, ennyit nem ér az egész. Bezzeg amikor a kisebb reward kell akkor végigmegy a csík...

    Másik amit nem értek, hogy mitől lett shaken a rangerem. Tegnap öt küldetés alatt egyszer sérült, akkor is csak egy viper tekeredett rá és már hisztizik. Bezzeg a többiek nem ilyen érzékenyek, egyik szerencsétlen heavy két küldetésen volt eddig, mind a kétszer 1-2 kockával élte túl és mégis bírja :C Kedvenc sniperemre különösen gerjednek a sectoidok, ha elérik már kapja is a pánikot. Aztán hátbalövi az említett heavyt :C Valami tuti történt közöttük, ez nem lehet véletlen.

    És egy küldetésekhez kapcsolódó kérdés is a végére: ugye codex akkor jön először, ha skulljacket tudok egy officerbe... Ha ezt elhalasztom későbbre akkor miről maradok le?

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz sagajr78 #376 üzenetére

    A hackingnél az volt a bajom, hogy nem csak a csúszka mozgott totál random, hanem az esély is. Direkt figyeltem, ahogy mozgattam a csapattársakat, hogy változik az esély (13%-tól egészen negyvenig), de nem találtam logikát benne. Egy kockával közelebb lépett egy csapattárs 18%, elmentem vele teljesen 21%, csak egy kockát mozogtam 25% és így tovább. Legalább az esélyek lenne fix :U

    "Gyógyítást" megoldottam már, csak a logikát nem értettem benne (lehet félreérthető voltam). Ilyen kis minimális sebesüléstől képes kiakadni akkor nyugdíjazni fogom nagyon gyorsan. Bár lehet csak a hüllőket nem szereti, de akkor meg lett volna mesterlövész. A ranger bizony kígyót szeletel ;]

    Este akkor muszáj lesz fejet lékelni :( Pedig mennyivel egyszerűbb lett volna a codexet plazmapuskákkal fogadni. Bár így legalább jön majd az intel a többi lékelésből, szóval minden rosszban van valami jó :)

  • Shadowguard

    senior tag

    Kedves a játék, én meg nem vagyok elég óvatos. :((( Küldetés elején írta, hogy unknown enemy, de a fene se gondolta, hogy az 2 Andromadont jelent (Chryssalidra tippeltem, szóval két rangert vittem :W ). Meg arra se számítottam, hogy 4 codex lesz a pályán és az utolsó poddal még nem is találkoztam eddig, de félek. Elsőt leszedtem, sikerült is meghackelni a ruhát, de ötletem sincs mit kezdjek a másodikkal. Sanda gyanúm megint elrontottam kicsit a fejlesztést, pszi-emberem még nincs (egy nap és kész a labor, meg nem tudom mennyi a kiképzés) és nem tudom megszórni gránáttal se, mert az egyik codex tuti kap belőle (első packhoz volt disorientes tornyom). Ó, és slusszpoénként Faceless dark event is van :C
    Valahogy úgyis a végére járok a dolognak, de ehhez aludnom kell egyet. A Capacitor Discharge is klónozza a codexeket? Más ötletem nem nagyon van most :(

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz CPT.Pirk #394 üzenetére

    A flashbanges részt tudom, csak dobótávolságba is kellene jutnom valahogy, lehetőleg úgy, hogy az Andromedon utána ne ölje meg a gránátdobálót. Elég vacak helyen van az a pod: nyílt terület, pont a térkép sarkában. Otthagyni biztosan nem lehet, mert hacker küldetés és ott muszáj megölni mindenkit. Mimic beacon viszont nincs nálam, majd következőnél okosabb leszek (pedig általában azt is szoktam vinni).

    micafighter: Már van :) Az írta ki, hogy Unknown enemy. Gondolom azért, mert ez volt az első eset, hogy ilyen ronda dögökkel találkoztam.

  • Shadowguard

    senior tag

    91% az semmi, nekem tegnap sikerült 99% mellett is elhibázni :D Szerencsére nem iron man-en játszok, így újratervezéssel meg tudom oldani a nagyon veszélyes szituációkat, egyébként meg pár sérülés belefér.

    Közben sikerült megoldanom az Andromadon problémát is. Visszamentem az első hackeléséig és onnan terveztem újra felesleges savcsíkok nélkül. Jó helyezkedés, két killzoneba rakott sniper és egy gránát beköszönésképpen megoldotta a gondot :) A páncélt 100% eséllyel hackelem (stun reward), szóval ha egyszer összetört akkor nincs vele gond.

    Azért kaptam megint vicces küldetést. Kezdésnél fent vagyok az épület tetején, előttem szellőző, ami takar... Gondoltam kinézek merre vannak az X-ek... A szellőző mögött összezsúfolódva 6 enemy (mutonok, advent meg archon). Visszatöltés után már ők húzták a rövidebbet, egy salvos gránáttal köszöntem be hozzájuk. Azt meg bírták, de a zuhanás megtépázta őket :C Aztán meg biztos, ami tuti leküldtem egy másodikat is a földszintre. Az archonnak meg nem sok esélye maradt, miután pont berepült a csapat elé.
    Mondjuk jól meggondolva érdekesen volt lepakolva az a két pod egymásra. Simán észre kellett volna venniük az embereimet mikor nekikezdtek kiugrálni a kopterből és sortűzzel fogadni őket.

    [ Szerkesztve ]

  • Shadowguard

    senior tag

    Elfogytak a kutatható dolgaim, szóval nekikezdtem a blacksite vial-os résznek (meg ugyanott codex-agyat is kutattatna velem). Mennyi van még innen a sztoriból? Két régió kivételével már mindenhová van kapcsolatom, szóval szépen haladok és elkezdtem az első két pszimókus kiképzését is. Ezért gondolom, hogy a vége felé járhatok.

    Egyébként a rangerek tényleg ennyire haszontalanok már a végére? Telepvédős misszión megjelentek a drága jó bogarak, gondoltam nem lesz nagy valami lecsapdosni őket, de ezeken armor van és körberöhögték a rangerem mikor nekik ugrottam :Y

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz micafighter #414 üzenetére

    Na majd kipróbálom, utolsó két küldetésen a két sniperrel arattam nagyot. Kicsit meg kell puhítani az ellenfeleket pár gránáttal és a serial befejezi a munkát (superior magazine, scope és repeater mindkettőnél) ;] Meg előkerült az első gatekeeper is, de nem volt szerencséje. Egyik torony 100% eséllyel töltötte vissza az akciópontokat, direkt tartogattam az utolsó podra-> heavyvel salvo-s gránát, rupture és deadeye. A többieknek csak a maradékot kellett leszedni.

    Még felhúzom a két pszimókust maxra és nekiesek a sztoriküldetések maradékának. Nem egészen értem ők mi alapján kapják a képességeket tanulásnál, de már tanultam void riftet meg dominationt az egyikkel. Másiknak meg a Fuse az egyetlen, ami talán hasznos lehet, egyébként csak védelmi dolgok... Úgy érzem nem őt fogom magammal cipelni :(

  • Shadowguard

    senior tag

    Hehe, azt hiszem holnap a végére érek a sztorinak, most jön az Advent tornyos misszió. Előbb kaptam egy ufo támadást (nem Dark event, szóval ez gondolom kikerülhetetlen), potom négy kör alatt végeztem, abból az első azzal ment el, hogy beállítottam a katonákat. Egy heavy MEC-re hack, egy andromedonra MC, pár gránát, a MEC rakétai és a Big Daddy savágyúja megpuhították a bandát, aztán serial 7 kill :DD Maximálisan megérte a superior loader a snipereknek. A torony is tökéletes helyen volt, a kezdőpontról pont rálátott a másik sniper, amikor a második pack minirakéta leszedte a falat. Ilyen gyorsan még nem végeztem küldetéssel. :C

    Kíváncsi leszek a befejezésre, amit eddig láttam a sztoriból az azért az első részből is megmagyarázott pár dolgot.

    Majd elfelejtettem: az komoly, hogy erre küldetésre csak négy embert vihetek? És még azért is fizetnem kell, hogy ne hárman legyenek? Van intelem bőven, de azért na... Megszoktam a hat emberes csapatot, remélem az csak erre az egy feladatra érvényes :Y

    [ Szerkesztve ]

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz sagajr78 #448 üzenetére

    Én azt hittem fixek a lehetőségek, amiket venni lehet. Mondjuk csak a plusz egy emberre költöttem, azon kívül + dodge volt, 1 "Run&Gun" mindenkinek és conceal mindenkinek egyedileg. Specialist úgyis concealben szaladgál (AWC-ből kapta), dodge meg iron man nélkül felesleges. Ha meghal valaki akkor úgyis visszatöltöm, egy-két sérülés meg belefér. :U Bár itt csak az Andromedon sérült, amit az elején elkaptam, pedig nem töltögettem vissza. Este jöhet az utolsó küldetés :)
    Bár remélem, hogy az a 34 ellenfél csak vicc, amit a Shadow chamber ír... :Y

  • Shadowguard

    senior tag

    Kész, végeztem. Jó hosszú volt az utolsó küldetés, de egész simán sikerült megoldanom. Bár kicsit csalásszámba ment, amit sikerült összehoznom, két pszimókus meg a commander, mind a hárman void rifttel. Az ellenfelek többsége úgy olvadt el, mint hógolyó a mikróban. Szegény avatarok meg szimplán balszerencsések voltak a végén, egyik butuska beteleportált két kockára a heavy mögé-> rupture, erre beugrott a sniper elé :C . Másik hozott magával két Andromedont, azokat ellopta a void riftem. Az utolsó meg megkapta a másik riftet, az meg volt szíves rátenni a rupture-t :C

    Egyébként 2 pszimókus, 2 heavy, sniper, specialist felállással mentem, meg ugye a commander. Egy-egy pod után szépen megvártam amíg leketyeg a CD, akinek nem volt loader a fegyverén az újratöltött és úgy mentem tovább. Végére meg direkt megtartottam az összes gránátot/rakétát, szóval nem igazán tudott olyat hozni a portál, amire nem voltam felkészülve (codex-et próbálta, de azok ellen tökéletes volt a discharge). Sniper a végén egy kör alatt két tárat lőtt el serial alatt.

    Mindent összevetve tetszett a játék, végére kicsit leült, de az inkább azért volt, mert nem csináltam a sztori küldetéseket előtte. Minden terület nálam, tornyok felépítve, kiszedtem minden blacksite-ot, szóval csak vártam a kutatókra, hogy végezzenek és scannelgettem. Igazi öröm volt, mikor beadott egy raidet :K
    Mondjuk nem bántam volna, ha hosszabb a záróvideó, szívesen elnézegettem volna még egy darabig, ahogy szétrúgják az ADVENT szebbik felét. És igazán előkerülhetett volna a spokesman is :K

    Pár napig pihentetem, aztán megnézem Legenden mennyire hajkitépős. De szigorúan csak iron man nélkül. Annyira nem érzem magam erősnek :(

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz zsamiatt #527 üzenetére

    A power plan bővítéséhez kell az Elerium research, ha jól emlékszem. A resistance comm bővítéséhez pedig a Resistance radio kutatást kell megcsinálni előbb.
    A többire így konkrétan nem emlékszem, de mintha még másnál is lenne előzetes követelmény. Amíg nincs nálad a psionic gate addig úgy emlékszem a Shadow Chambert sem engedi upgrade-elni.

    [ Szerkesztve ]

  • Shadowguard

    senior tag

    Nem tudom játszik-e még ezzel valaki, de én most az ünnepek alatt rápróbáltam a Legacy DLC-re, az elsőt sikerült is megcsinálni ezüstre. Hát izé... kicsit olyan érzésem van, hogy ezt Bradford nagyon sok alkohol hatása alatt kezdte el mesélni :U Az utolsó küldetést biztosan... komolyan, három avatár?! :Y

    Viszont ez az erőltetett Iron Man mód egy kicsit szívatásnak érződik, főleg azzal együtt, hogy nincs conceal sem az elején. De azért ha jobb pontszámot akarok rohanjak előre, mint a hülye. :((

    Egyébként a jutalom amit ad az konkréten jobb valamivel vagy csak kozmetika?

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz CPT.Pirk #1524 üzenetére

    Az csak akkor van, ha nincs meg a War of the Chosen. Egyébként nincs meg a küldetés, hanem egy-egy avatár létesítménynél jelennek meg először.
    Egyébként annyira nem vészesek, eddig háromból háromszor halt instant az arkón. Szegénynek nincs szerencséje, mindig beleszalad egy kivégző lövésbe. Viszont nagyon jó kis páncélt lehet tőle szerezni. :K

Új hozzászólás Aktív témák