Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowguard

    senior tag

    Alakul ez, kapcsolat úgy néz ki nem lesz probléma, perpill lehetne belőle 11, csak a supply meg az idő a gond most már. Meg az Intel... :(((
    Akik már jóval előttem járnak (vagy be is fejezték) azokhoz pár kérdés:
    - Ezek a dark eventek hogy működnek pontosan? Három volt, egyet megcsináltam, erre beadott egy másikat, pont ami nem kellett volna (dupla intel költség), pedig a hónap elején az a legutolsó volt. Egyet counterelek és egyet kapok random a másik kettőből?
    - Megéri ellövöldözni az alap fegyverekre (kinek van pénze MAG cuccokra manapság? :DDD ) a lootot amit találok, mert úgyis lesz jobb, vagy őrizgessem, amíg lesz supply használhatóbb fegyverekre?
    - Intel tényleg csak akkor jön, ha ülök a bázison és scannelgetek (azonfelül eddig egy küldetés volt, ami még adott egy keveset)? Kellene egy csomó, hála a dark eventnek és naponta ad hetet... Hatalmas üzlet. Ha tényleg ilyen lassan jön inkább visszatöltök egy régebbi mentést...
    - Utolsó lehet kicsit spoileres...

    Azt olvastam valahol, hogy hs avatar projekt betelik akkor nincs vége a játéknak, hanem lesz egy számláló, amit blacksite küldetésekkel lehet resetelni. Ez ugyanaz a blacksite amivel a csíkot is vissza lehet szedegetni? És ha az, akkor a felderített gyárak ugyanazok lesznek, amik már most is megvannak? Mert ha igen, akkor azon gondolkozom meghagyom őket és inkább építgetem az ellenállást, legalább ott lesznek a küldetések kéznél és nyugodtan tudok haladni. Perpill van egy Ausztráliában, az még egy nap, hogy meg tudjam csinálni, a következő meg Európa másik oldalán, az alsó hangon hat nap lenne, mire kiépítem a kommunikációt... Meg plusz 20 az intel miatt

    Köszönöm előre is a segítséget :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák