Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz saen #282 üzenetére

    Nekem a research után felajánlotta a beszervezett területek mellett, ahol azt is írja mennyi pénzt kapsz után. Bár kellett cirka 10nap mire rájöttem, hogy a torony nem automatán épül meg, mint a bázis épületei :U

    micafighter: Köszönöm a tippeket, végül visszatöltöttem egy régebbi mentést, szerencsére volt egy bázismentésem pár nappal a gerilla misszió előtt. Sokat nem nyertem vele, de így legalább nincs dupla intel költség. Cserébe előbbre jött a védekezős misszió és találkoztam az első mutonommal. Kellett egy pár nekifutás mire sikerült megoldani. :C
    Elsőre vicces volt: ráküldtem a ranger kapitányt, majd az megfaragja a szép új kardjával-> counterattack, crit, ranger meghal-> szintezni odacipelt Rookie bepánikol és elszalad, a gránátos dettó pánikol és hátba lövi a mesterlövészem...

    Viszont gondolkozok rajta, hogy újrakezdem, az alapok így már meglesznek (nagyjából) és azért bakiztam párat. Lehet nem kellett volna a nyersanyagot elszórni engineerre, de gondoltam azokból sosem elég. Meg 90 intelért szerezni contactot 30 helyett...
    És még a kontinens bónuszaim is vacakok, legalábbis amit eddig látok belőlük. Ázsia ad 20% research csökkentést/labor... Hát kinek van itt laborja? :D Ausztrália adna 50%-os csökkentést a Proving groundra, de azt se építettem még fel... Európa meg 10 supply-s rookiekat ad. Nem lenne rossz, ha nem kaptam volna eddig három scannelős küldetést, ami hozzám vágott 2-2 darabot belőlük.

Új hozzászólás Aktív témák