Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • l.skywalker

    Topikgazda

    válasz Bazsi1987 #98659 üzenetére

    Alapvetően nincs gond, ha ott vásárol az ember - betartva persze a biztonsági dolgokat, hogy lehetőleg legyen PayPal vagy eldobható Revolut kártyával szabad max fizetni. Probléma inkább a piactérként működő oldalakkal morálisan van/volt, mint a G2A, Eneba stb. ahol nem az oldal üzemeltetőitől, hanem regisztrált eladóktól vásárol az ember. És ez sok esetben melegágya volt a lopott bankkártyákkal vásárolt kódoknak - ahol is a csalók ilyen kulcsok továbbértékesítésével mosták, moshatják a pénzt fehérre. De ez nem elterjedt persze, de nem tudhatod, hogy az adott kód forrása mennyire valid, legális - így akár az is elképzelhető, hogy egyszer a megvásárolt játékot visszavonják a fiókról. Nem túl sok a lehetőség erre, de elképzelhető. De összességében én is sokat vásároltam régebben ilyen oldalakon, de ha tehetem inkább hivatalos helyről vagy hivatalos viszonteladótól veszem, biztos ami sicher.

    Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Új hozzászólás Aktív témák