Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Czimby #83557 üzenetére

    Én is teljesen kazuár vagyok, sokat játszok vele, de nem vagyok benne különösebben ügyes. Vannak versenyek, amikor bekapcsolom a tcs/stm-et (abs meg mindig be van kapcsolva amúgy is), főleg a cross country ugrabugrák, meg az említett hátsókerekes s2 versenyek. Ezeket nem is szeretem amúgy, pont emiatt. A kötött pályás, vagy riválisos körözés persze más, ott sokkal nagyobb élmény a fizika. Amúgy is sokkal nagyobb élmény sokszor lassabb, gyengébb autókkal csapatni, mintha egy teljesen más játék lenne. Én imádom a dirt-ös rally versenyeket B-C osztalyú autókkal. Aszfalton is más az élmény, de ott A-S1 sem árt, hogy a sebességérzet is már meglegyen, de még kezelhető szinten maradjon az autó ereje. AI amúgy ki sit máshova van pozícionálva, mint az előző részben, mintha itt legalább eggyel el lennének csúszva a fokozatok a nehezebb irányba, de szerencsere bőven van opció lefelé is.

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák