Új hozzászólás Aktív témák

  • Steve1207

    veterán

    válasz hadam98 #57042 üzenetére

    Nem tudom mi baj a fizetősséggel, ha 5-10 évig mostmár ott lesz és fejlődik az enginetől kezdve minden. Mi lakótárssal évekig 3-4 kedvenc csapattal játszottunk/fő, de nem tudom mekkora a közösség, akik B ligákkal játszanak, sztem nem nagy. A nemzeti válogatottakat hiányolnám viszont.
    De alapjaiban, ha most ezért fizetni kell pár ezret (vagy akár xy szint vagy játék után unclockolható akár egy-egy liga, csapat pénzért, pontokkal vagy a fene tudja), akkor is megér pár ezret, ha utána évekig frissítik a licenceket és "naprakészek" maradnak. Na meg szerintem baromi jó, hogy végre a mobilon játszó ismivel, haver régi PS4-e, a másik két PC-s és én X-es is le tudunk végre majd nyomni egy-egy meccset hétvégente ingyen és elvagyunk 5-6 órát. Mindenki csak mondogatja a crossplayt, hogy hú meg ha, de azon kívül alig akarják megoldani, csak generációkon belül legtöbbször, komoly fejlesztésbe meg nem mennek bele... Én örülök, hogy valaki meglépte, mert jobban rá kell kapcsolnia mindenkinek. Fifával is ülnének még ugyanebben a formában vagy 2-3 évet tuti :D

    [ Szerkesztve ]

    .

Új hozzászólás Aktív témák