Új hozzászólás Aktív témák

  • twi452

    senior tag

    válasz mcwolf79 #33109 üzenetére

    Mondjuk majd ha kicsit haladsz a játékkal lesz olyan városka amiben járkálva olyan belassulás és képszétcsúszás van állandóan végig, hogy csak úgy pislogtam 😄
    Sx-el játszom szerintem 30 fps sem volt meg abban a városban, rengeteg épület és npc egy helyen azért megtette a hatását itt is 😄
    Alig vártam, hogy végezzek azzal a résszel.
    Persze lehet javítani fognak rajta a jövőben...mondjuk van mit csinálni a játékon még mert igazából nem lett egy nagy durranás next gen játéknak meg aztán főleg nem lehet mondani 😄
    Aki szereti az AC játékstílust annak lehet be fog jönni de ez a rész olyan mintha le lenne butítva játékmenetben, egyedül a vége felé lehet a rúnákkal egy nagyon keveset személyre szabni a karaktert de igazából semmi szükség rá annyira jelentéktelen ahogy az a "skillfa" is egy nagy vicc 😄 nem véletlenül van benne a random majd ő választ neked skill-t gomb..
    Kb 200as szint felett már csak azt nyomtam mert mindegy 😄

    90+ óránál járok benne és fogok majd kezdeni New Game+ de majd ha kint lesznek a nagy dlc-k és talán faragnak a játékon még, hogy legyen értelme specializálódni.
    Nekem csalódás lett kicsit a játék pedig szerettem az újhullámos előző 2 ac-t.

Új hozzászólás Aktív témák