Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Madoc #1418 üzenetére

    Ú... pedig szerintem az ex címek nagyrésze tényleg fantasztikus élmény... énis pl most vittem ki az egész UC szériát majdnem, még az utolsó csajos hátra van meg a 4 egy része... (énis késői csatlakozó vagyok relative, főleg ex fronton)... na szóval szerintem iszonyat jó játék szinte mind. :)
    Horizon, GoW, Detroit, Last of Us... áh... szerintem mind tényleg megérdemlik a hype-ot. :D

    Én ilyenkor mindig meglepődök, hogy hogy lehet az hogy egy-egy játékot mennyire máshogy látnak emberek... főleg akkor, hogyha amúgymeg van közös nevező is benne, pl a GoW.
    Furcsa hogy mondjuk 10-ből 5 játék egyező izlésre vall... aztán a másik 5 meg mégse, és totál ellentétes vélemény. :F :D
    Lehet merengeni rajta, hogy én vagyok ennyire konzumer mindent zabáló "igénytelen" játékos... vagy mi? ;]

    Mint ahogy az X is elismerésre méltó, a nem ex címek terén... tehát ahogy az új, kurrens gen játékok kinéznek, Hellblade, Tomb Raider, Gears 5, Metro Exodus, AC Origins vagy Odyssey... le a kalappal amit kihoztak ebből a vasból.

    Igaz én OLED TV-n tolom, és az igazi fekete meg az igazi HDR nagyon sokat hozzátesz pluszba mindenhez. No meg ugye nem slim, hanem PS Pro meg One X. :B

    [ Szerkesztve ]

    Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

Új hozzászólás Aktív témák