Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrPeekaboo

    senior tag

    Újabb GP-s játékok értek véget nálam. Korábban a Return to Grace ment le, ami egy bolygón játszódó kvázi sétaszimulátor logikai elemekkel. Egynek elment, de a Close to The Sun jobban tetszett grafikailag. Néhány hibát is találtam benne, pl. kövek a levegőben vagy lyukas fal, amin a textúra mögé lehet esni, szétnyíló üvegablakok. Egyik achi-t nem akarta megadni az ezerből, de többszöri nekiugrásra csak sikerült. A másik játék a sokat emlegetett Hi-Fi Rush, aminek már a megjelenésekor nekikezdtem, de kicsit féltem tőle, mert kombókat kell megjegyezni meg ritmusra nyomkodni a gombokat. Ez a kettő finoman szólva sem az erősségem. Újra nekiveselkedtem és kb. a 3. track-ig jutottam normálon, amikoris kezdett kiidegelni. Na több se kellett rögtön kapcsoltam is be minden segítséget. Innentől kezdve máris könnyebb lett, de azért pár résznél még mindig volt jópár próbálkozás, pl. lézerfal, Korsica ritmus játékai vagy az utolsó boss. Összességében tetszett a játék, szépen összerakták, mert hibát nem találtam benne. A karakterek szerethetőek és mókásak a szövegeik, igaz a kis képük beszéd közben eltér a nagyalakostól, ami engem kicsit zavart. Kudos a fejlesztőknek, hogy azokra a játékosokra is gondoltak, akik nem igazán sikeresek az ilyen jellegű játékokban, mert így ők is végigtolhatják legalább a főszálat. A spectra ajtókat az első kivételével nem tudom végigvinni, mert ott a segítség hazavágja az időlimites feladatot, így ezt elengedtem. Könnyű fokozaton még a rejtett ajtókra ránézek, aztán nálam itt végetér. Szerintem PS-en is sokan szeretni fogják, ha majd megjelenik.

Új hozzászólás Aktív témák