Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz mike1334 #123700 üzenetére

    Nem tudom, te mit fogtál, de nyilván ez, mint oly sok minden más, ízlés dolga is. Nekem a PS-kontrollerrel mindig olyan érzésem van, mintha valami gagyi, utángyártott xbox kontroller lenne (volt PS4 Pro, meg van PS5 is). Persze tutira a megszokás, illetve annak hiánya miatt. A szimetrikus elrendezéstől meg már rövid távon is görcsöl a kezem - nyyilván ez is megszokás kérdése lenne. A haptikus rezgés biztos fasza dolog, de engem bármilyen rezgéssel ki lehet kergetni a világból, xboxon is azonnal kikapcsolom mindenhol, sőt, a telefonom sem rezeghet, szóval azt nem tudom, hogy ez a csoda-feature mit ad hozzá a dualsense-hez. :F

    persil: Nekem a ravaszok, meg az A gomb haltak meg több esetben is a 10 év alatt. És itt nem a series kontrolleres, beragadós ravaszra gondolok, hanem amikor konkrétan nem érzékelt időnként. A gomb ugyanez. Nyomtad, mint az őrült, aztán vagy észrevette, vagy nem. Többnyire nem. Persze a gyerekek, meg a több gép miatt volt vagy 10+ kontrollerem ez idő alatt, meg kapták is az ívet. Kidobni azt a hármat kellett, a többi még mind megvan, és működik, illetve egy fehér xbox one s-est eladtam a konzollal együtt, de annak se volt semmi baja, csak a gumikorona kezdett kopni a bal karon.

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák