Aktív témák

  • whitezo88

    nagyúr

    Na, megnéztem Most Wantedet, hogy ne érjen az a vád mégse, hogy ki se próbáltam.
    Hát rosszabb mint amire számítottam. Irányítás minden csak nem reális. Nem lehet érezni az autót egyáltalán, de semennyire. Billentyűzetre való, mert van padlógáz van, vagy semmi, de inkább előbbi, a verseny 98%-ban. ahol nem, ott 1 mp-re féket kell nyomni, amivel 200al beveszi szinte magától a 90 fokos kanyart, mart mint akit odaragasztóztak, megy tovább a kocsi. Amúgy a fék megállásra nem jó, mert padlóig lenyomom és éppen csak lassul a kocsi. kanyarodás szintén billentyűzet feeling, mintha csak portolták volna analógra, semmi finomság. versenyekbe csak beleugrálunk, semmi előzmény, csak start és indul aztán kapunk pontot, és helo mehetsz a következőre, amid épp van. autót ugye találsz, és csak úgy megkapod. Alig érezhető különbség köztük, mindegyik padlógázos és a földhöz van tapadva. Grafika nem állejtő konzolon, pcn legalább szép, de lsd parádénak tartom attól még. gyakorlatilag nem csúszik mint említettem az autó, lazán lehet 90 fokosokat padlógázzal bevenni, a víz mintha ott se lenne és Super Slick gumik lennének, egy F1 autó nem megy ilyen tapadással. Kár, hogy ennyire futotta 2012-ben. Burnout ez csak, nem több. sajnos.
    azt már éppen csak megemlítem, hogy két nézet van, vagy kitakarja a kocsi segge a fél képet, vagy orrnézet. Ennyi.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák