Új hozzászólás Aktív témák

  • FefeeX

    veterán

    válasz Wolverine #24644 üzenetére

    kovsol hsz-e amúgy valóban sértő volt. (ezt egyébként ő is érezte a hsz-ében, mégsem bírta magát ebben megfékezni - önkontroll) Előtte senki nem mondott semmi ilyet, egyszerűen az elhangzottak alapján, meg hogy mindenki mást mond, animatrix levonta a következtetést, erre le kell baszni jó magyar emberhez méltóan, hogy miért mert kérdezni/következtetést levonni -->
    Az megint egy másik dolog ha a spirittel nincs tisztában, úgy gondolom, mivel előtte ez nem volt megmagyarázva, ezért a hangnem megint csak nem megfelelő volt. Erre vannak itt az emberek, hogy felvilágosítást adjanak, nem azért, hogy lámázzanak, nyomorékozzanak meg hasonlók (eleinte mindenki láma, és nem lehet egyszerre mindenki mindennel tisztában, bármennyire is "légy tisztában a kasztoddal" szöveg megy)...

    Én sem vagyok pro, sokat tanultam itt, innen, sok köszönet sok embernek ezért. Ez járul hozzá a személyes fejlődéshez.

    szerk: ami még eszembe jutott a dolgokhoz, hogy sokan nincsenek tisztában a lol jelentésével. Ezért olyan szituban is használják, ahol akár ez is sértőleg hathat arra, aki komolyan veszi az eredeti, és nem a nép által bevett használati jelentését... (gyakorlatilag arra akarok kilyukadni, hogy nagyon sokan már lol-t használnak ^^ vagy :) helyett, helytelenül ugyan, de hát ez a trend) -- animatrix hsz-ét elemezve ő ebbe a kategóriába tartozhat - persze ez feltételezés

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák