Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LK

    addikt

    válasz Chris0321 #49977 üzenetére

    Szerintem meg nem látod a fától az erdőt. A régi kritikái miatt alig várták, hogy hibázzon és kitegyék. A kritika nagyon fáj nekik. A kiröhögés nem szép, de az sem, ha 10 ilyet rak mellém a játék 7-8 csatán kersztül szándékosan, (mert előző nap sokat nyertem pl.) és ezért jönnek a az ugyanilyen mennyiségű loss in row-k. Szerinted nekem van időm erre, hogy 2 órán keresztül a győzelem legkisebb esélye nélkül játsszak ???? A másik a rossz játékosok esete. Aki gyengén játszik, de van fogalma a játékról azokhoz egy rossz szavam sincs, és ha visszanézel több évre visszamenőleg engem, a noobozás ellen vagyok. Itt arról van szó, hogy azok a gyenge játékosok, akiknek teljesen semmi fogalmuk nincs a játékról, és látom, hogy a hajóra céloznak T8-ban, és ahogy közeledik a célpont egyre nagyobb a valószínűsége a találatnak és nagy nehezen beesik a tatba 1-2 lőszer ( a 4. salvora), meg nem foglalnak, nem indulnak meg a csata közben egyáltalán az ellenfél felé, na ővelük van bajom. És én a többiekkel ellentétben nem hívtam őket núbiainak,agyhalottnak,egyebeknek, sőt volt akire rászóltam emiatt. Ami felháborít, hogy minimális energiát nem fordítanak egyesek arra, hogy az alapokat megtanulják, és igen az ő hibájuk ez és a wg hibája is, aki megengedi az indokolatlanul gyors fejlődést. Tudnék még írni, de nem akarom untatni a topic lakóit. Összefoglalva az abszolút noobok (nem a rossz játékosok) aránya átlépte az elviselhető mértéket, amit még az MM tud kezelni, ezért vállalhatatlan csapatösszetételeket alakít ki. Következmény: nyerhetetlen csaták (div nélkül)

    [ Szerkesztve ]

    "óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

Új hozzászólás Aktív témák