Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tüzi

    veterán

    válasz LK #49978 üzenetére

    Na, akkor innen mar nincs messze annak belatasa sem, hogy az rng is manipulal.
    Sot, nekem mar olyan elkepzelesem is van, hogy az agyhalottak igazabol nem is azok, hanem botok.
    Wr balancing botok.
    Tobbre is rairtam a multban, google translattel leforditottam angolrol cseh-lengyel-horvat-olasz-francia-sved nyelvre a mondandomat, es semmi reakcio. Tobbszori probalkozasra se.
    Szoval fura.

    Ezt pofazom evek ota, hogy onnantol, hogy megnyomtad az egeren a gombot... Majd az rng eldonti, hogy eltalalod-e, es ha igen, akkor majd a masik rng meg eldonti, hogy sebzel-e, es ha igen, mennyit.
    Ennyit az uniponikrol is(:

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

  • Chris0321

    addikt

    válasz LK #49978 üzenetére

    + IreN!CuS: Én itt nem használok xvm-et, de a wotban mindig fenn volt. Nem egyszer alázta szét a sokkal rosszabb statú csapat a prokat a csatában a szemem láttára, csak mert a játék úgy döntött az az oldal nyer így nekem hiába mondod azt, hogy azért vesztesz folyamatosan mert béna játékosok vannak melletted. Plusz hacsak nem te vagy a legjobb játékos a wows-ban mindig lesz nálad jobb aki kiröhöghetné (és meg is teszi) a te teljesítményedet, az nem tudom neked mennyire tetszene. Arról nem is beszélve, hogy ha látod, hogy nem megy a játék akkor miért erölteted? Én 3 csatát megyek, ha nincs 2 győzelem akkor kilépek akármi is van. Van más játék, vagy nézek filmet/sorozatot. A stat alapú játék sem lenne jó mert akkor hasonló szintű játékosokkal játszanál és menne a bújócskázás, hogy minél tovább életben maradj és tudj sebezni. Arról nem is beszélve, hogy rng bácsi is beleszólna ott is a játékba ott is.

Új hozzászólás Aktív témák