Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz csongi #13503 üzenetére

    mit értesz az alatt, hogy kiveszik a repülőket a tech treeből (bár régebben erre volt példa, és akinek addig megvolt az továbbra is használhatta) meg méginkább az alatt, hogy "Olyan eszkozok jelennek meg, amiket nem talalsz a faba."? lehetséges eventes gépekre gondolsz itt?

    A BR-ek tologatása elvileg balance lenne, csak azt nem értem, hogy azokat miért nem tudják javítani (pl USA fa arcade) ahol már 1+ éve leírtam, hogy mit merre kellene állítani, a hivatalos fórumon is, és sehol semmi ...

    Sajnos hónapok óta én is egyedül játszom :( így aranycsatákat menni pl totál esélytelen (az az, ha nem vagytok meg 4-en) pedig most kéne prémet vennem, mert eléggé sok időm van a játékra a vírus helyzet miatt. Akár napi 6-8 órát is rászánnék a játékra, ha érdemes lenne. De persze prémet jelen (saját) gazdasági helyzetben biztosan nem pénzért akarok venni, aranyat meg nem tudok szerezni mert nincs kivel ...
    Na dolog ez a maradj otthon is, de 2-3 napokig kaptunk 1-1 50%-os boostert, meg X ideig egy éves leárazott prémet aztán ennyi ... Ha 50%-ra levitték volna a heti prémet akkor 2 hétre rögtön be is neveznék.
    Főleg most látom azt h prém nélkül semmi esélyem. A minta ugyanaz : benne vagyok az első 3-ban akkor 1000% hogy veszítünk. Ha középmezőnytől hátrább vagyok, akkor jó eséllyel nyerünk, kivéve ha boosterem van mert akkor veszítünk... És emellé konstans 0.7-1.3BR hátrányban játszom különösen ha booster is van.

    Nyilván sokatokban felmerült a kérdés, hogyha ennyit panaszkodom miért nem uninstallálom már a játékot? Nos a helyzet az, hogy rég megtörtént volna, amikor rájöttem, hogy két légy egycsapásra valahol nekem ez a játék. Ugyanis miközben játszok, remekül tudok bárkivel telefonálni / voip beszélgetni, vagy éppen podcastet vagy valami dokumentum tracket hallgatni, sőt néha csak simán zenét hallgatok. Sőt, olykor a munkával is össze tudom hozni. És miközben ezen dolgokat végzem, nem csak bambáén magam elé bámulok, hanem közben jól szórakozok, vagy legalábbis grindolok, ami hasznos. (mondjuk ezutóbbi hasznossága azóta kezd kérdő jel lenni mióta olyan magas BRre értek a nekem produktív presetek, hogy már ha itt lennének a régi társaim sem nagyon tudnánk produktívan együtt játszani, lévén ők járnak 5.3-6.3 magasságában én meg több fában is 6.7-8.3...

    [ Szerkesztve ]

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák