Új hozzászólás Aktív témák

  • sfknasty

    aktív tag

    válasz Hellboy2387 #77216 üzenetére

    Szerintem hűsebb lesz,mint a Zalmanod.Annak a Zalman háznak nagyon rossz a szellőzése.Bár én is a sokak által nem kedvelt Lian Li akváriumot használom,de annó 2 radival(360x60 és 360x30)és oldalsó distroval,ami ugye elvett még 3 venti helyét,a nyári melegben sem volt 38C-nél melegebb a vízem.Ventik akkor fix 1200 ford/min-re voltak állítva.Ha 900 ford/min-re voltak állítva,akkor képes volt a víz 7-8 fokot is melegedni.Akkor 5600x-et és Vega 64-et hűtöttem szénné húzva mind a két hardvert.Kb 450W.Jelenleg is az akváriumot használom,annyi változással,hogy kikerült a distro és a vega 64 is,kapott még 1 360x30-as radit és plusz 3 ventit,a VGA pedig 6800XT lett,a Ddc pumpás distrot váltotta egy Ultitube pro 150 D5 Next.A vizem jelenleg max 4C-t melegszik úgy,hogy a ventik 850-900 ford/min-re vannak belőve.Annyira nem tragikus ez az akvárium,ha jól van megtervezve bele a rendszer.Nyílván nem veszi fel a versenyt a mesh házakkal,de amíg 40C alatt tartható a víz benne,addig nem zavar,hogy most 32C vagy 38C.Kiváncsi leszek,hogy nyáron milyen meleg lesz a vízem a házban a jelenlegi rendszerrel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák