Új hozzászólás Aktív témák

  • Demo07

    aktív tag

    Sziasztok!

    A hétvégi merevcsövezésnél elővettem a "tartalék" aquacomputer high flow-t amit még anno az aquaeroval 5xt-vel ütöttem ebay-en..
    lényeg a lényeg... előző gazdája a belső mentete megtépte olyannyira hogy nem lehet most rendesen lefixálni, és a tömítés mellett ereszt... ennyi a baja... :((( :o

    Kérdés.. a sérült furatot, ha kiöntöm epoxy-val és utána abba fúrok új menetet akkor az segíthet?? POM anyaga ami sérült... :( Persze ez nem szerepelt a hirdetésbe annó :W
    Sérülés.... [kép] [kép]
    Másik kérdés mivel ezt is sajnos számításba kell vennem... melyik aquacomputer flow métert ajánjátok?
    A jelenlegi High flow ami a gépembe van, már pár évet(~6) lehúzott másnál, hibátlanul mér, de zörög mint a fene már ilyen 90-100L/H-tól hallgató, 140L/H-tól már zavar fejhallgatón keresztül is hallom. A tengely vége tű hegyes és a műanyagot szépen lassan kúposra húzta, majd gomobostűhegyni lyukat csinált már rajta. :( [kép]
    3-4 flow méter között megy most a matek..
    -Aquacomupter High flow
    -Aquacomupter High flow USB
    -Aquacomupter mps flow 200
    (mps flow 200-ról több rosszat olvastam, valóban ennyire gatya az a típus?)
    -Aquacomupter mps flow 400
    Felmerül a kérdés a mps flow 400 mivel jobb?
    Számottevő eltérést nem látok rajta kívülről... csak a mérési határa magasabb a 400-as típusnak (80-400 L/H)

    D5next pumpán 1monsta + 1x-flow radi meg GPU blokk lesz... valószínűleg 200L/H fölött lesz max áramlási sebességem.

    Kinek melyikkel flow meterrel van tapasztalata,mióta megy? PRO/Kontra jöhet, sőt kérem! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák