Új hozzászólás Aktív témák

  • rup1u5

    nagyúr

    válasz TESCO-Zsömle #56647 üzenetére

    Most látom a weboldalukon, hogy ezt én néztem be! :B Csak 120-as radit írnak alúlra.

    Define S-nél nálam a legidegesítőbb probléma, hogy alulra nem lehet becsavarozni a 140-es radit holott úgy hirdetik a házat hogy be lehet alulra tenni! (furatok is meg vannak) 140/60-as radiról lenne szó! Egyszerűen nem fekszenek fel a furatok a radin a ház alján lévő 140-es lyukakra a ház belsejében lévő görbület miatt ott ahol az átellenes oldalon a vincsik vannak. Ezen a képen talán kivehető, hogy miről beszélek. Arról a görbületről beszélek ahol a sárga sata kábel is kijön. Ott a radiátor sarka nem ér el a lyukig. Ezért aztán kénytelen voltam a ventit becsavarozni alulra, majd úgy ráültetni a 140-es radiátort a tetejére ferdén. Eredetileg úgy akartam, hogy a radiátor ment volna alulra a ház fenéklemezére és a tetejére a venti szívóra. Csak úgy lehetne megoldani ha a radiátornál egyszerűen kivágnám azt a dudort a házból hogy be lehessen rendesen tenni. Nagyon nagy égés hogy ezt benézték a tervezők!

    [ Szerkesztve ]

    Why don't you knock it off with them negative waves!

Új hozzászólás Aktív témák