Új hozzászólás Aktív témák

  • Leon77

    őstag

    Sziasztok.

    Új házam lesz és a teljes rendszert átépítem. Merev csöves, de most van benne egy rövidebb lágy csöves szakasz két kuplunggal és így könnyen ki tudom venni ezt a szűrőt. Már 3 nap után rengeteg szennyet összeszedett. Tele van vele a rendszer, valamelyik radiból jön. (mindent használtan vettem, apró fehér lerakódások, régi folyadék, esetleg vízkő).

    Az a tervem, hogy átmosom a rendszert, sőt, egy éjjelre benne hagyom a löttyöt, majd egy egész kád vízzel átmosom, hátha így nem marad semmi benne. (felengedem a kádat és bemenő oldalon egy szűrővel szűrve áttolom a rendszeren a kád vizet)

    A kérdésem az lenne, hogy mi lenne az az anyag, amit az áztatáshoz használjak, ami nem bánt semmit (réz meg nikkelezett réz van csak illetve egy dcp 4.0 pumpa meg akril cső), de azért remekül oldja a vízkövet és a szennyeződéseket? :F

    Hasból az ecet jutott eszembe, de mintha valaki említette volna, hogy az kikezdi a rezet is... :W

    [ Szerkesztve ]

    Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

Új hozzászólás Aktív témák