Új hozzászólás Aktív témák

  • Leon77

    őstag

    válasz Modst3R #47349 üzenetére

    Kell egy hőlégfúvó, jó az olcsóbb fajta, de megálljon úgy az asztalon, hogy felette tudj melegíteni. Nézzél pár youtube videót, ott nagyjából meglátod, hogy megy. Én 12/10 es átmérőt használok. Ami jó dolog, az egy ilyen, vagy ehhez hasonló készlet nekem pont ilyen van . Szerintem csavaros fittinget vegyél, mert könnyebb vele dolgozni, mint a sima plug-in es megoldással. Amúgy hajlítani befőttes üveg körül is lehet. Kell neked egy szilikon zsinór is, ami a cső belső átmérőjénél 0,5-1mm el kell kisebb átmérővel rendelkezzen.

    Én plexi csövet használnék, mert viszonylag olcsó és biztos elmegy egy kevés az első próbálkozásokkor. Egyenletesen kell melegíteni a csövet, forgatva és meg kell várni, míg kellően lágy lesz.

    Én a csövet innen vettem. Szerintem jó móka, jó nézegetni utána. Lehet rendelni szép színes petg csöveket is, de azok nem olcsóak...

    Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

Új hozzászólás Aktív témák