Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    Mindenféle konkrét személyre utalás nélkül megjegyzem: el kellene már dönteni,
    hogy adjuk itt a kőgazdagot, akinek bakfitty párszáz KHUF elköltése a hobbijára,
    vagy sírunk, hogy rohadt drága a vízhűtés és rendes áramlásmérőre "nem tellett".
    Kijelentkezve is beleolvasva a topikba siralmas ami megy, s hogy ilyen stílusban
    egyáltalán mehet.
    :U Remélem, hogy az illetékes elvtársak idővel rendet tesznek.
    Tudom, tudom, nem az én játszóterem, szóval megyek is vissza szűrt módba.;)

    Épp vettem szűrőt az Aquaductba, ami még sehol sincs "kész"... Nem is értem,
    mi a francnak vettem meg, ha nem használom ill. nélküle is teljesen jól elvagyok.
    Ja, hogy hobbi! Igen, át lesz építve merev csövesre. Meg ilyesmi.:K Drága hobbi!

    Btw. ha most beírnám, hogy az elmúlt 7 évben összesen hány eurót hagytam ott
    CSAK az Aquatuningnál (amiben nincs benne a használt alkatrész adok-veszek)
    akkor nagyobb ember lennék? Esetleg: többet érne a szavam a topikban? Főleg,
    ha bizonyítanám, hogy voltak mellényúlásaim? Volt ebből szépen kidobott pénz?

    Sajnos nem mind varangy, ami fénylik. Attól, hogy valami drága, még lehet szar:
    ott kezdődik a tapasztalt felhasználó, hogy szart akkor sem vesz, ha az a csini!
    Ill. idővel fel tudja mérni a dolgok ár/érték arányát. Már a saját igényei szerint.:D
    Másnak meg mások az igényei, így HA neki még drágább cucc kell, az ő dolga.

    Véleménye mindenkinek van: nyugodtan el is mondhatja! Max. teszünk rá.:R

    Egyébként én régóta támogatnék egy "mélyvíz" topikot, ahol lehet szakmázni...
    Persze, mindenki volt kezdő, bele kell tanulni, de azért lehetne magasabb szint!
    Szerintem aki régóta benne van a témában szívesebben olvasná. Vagy írna bele.

Új hozzászólás Aktív témák