Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    válasz #90933760 #42376 üzenetére

    Basszus de jó hogy említetted a tápcsatit! Hát ezaz! Akkor max nem dugom be a tápcsatiját! Am nem fog akkor sípolni a vga speaker? Mert anno a 8800 Utlrán a speaker sípolt, ha elfelejtettem a tápcsatit rádugni! :F

    Nade akkor bemutatnám a gépet, amit most lett kész, pár napja. Merevcsöveztem, és egy két újdonságot is belevittem! az egyik legnagyobb újítáom a merevcsövezésen kívül, hogy a régi Zalman blokkot a hangkártyáról leműtöttem, és mostmár azon is EK blokk van! Szóval 100%-ban EK blokkok vannak a gépben! :K ;)

    Na de nem szaporítom tovább a szót, íme:



    A gépet én töltöttem, és a művészi fotókat a kedvesem csinálta, szóval azért lettek jók! :) Am nem tudom mondtam-e vagy csak akartam, de a képen látható DDC akril tető elrepedt, és csöpögött a csatiknál! Úgyhogy aki hasonlót akar művelni, mint pl én(teflon szalag a közcsavarra), az felejtse el, mert az egész szrt sem ér! Ha sokat tekersz az a baj, mert akkor elreped az akril tető és csöpög a víz, ha keveset meg akkor azért csöpög a víz! Szóval akril tető + közcsavar felejtős!

    Szerk.: A gépezet még nincs teljesen kész, csak kb 98%-ban

    [ Szerkesztve ]

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák