Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    Sziasztok!

    Kénytelen voltam megint darabokra szedni az XT-t, mert rettenetes állapotba volt benne a víz. És rá kellett jönnöm, hogy nem csak az alu, hanem a metálkékre fújt tartály csillogó része is közrejátszott a víz elszíntelenedésébe. Szóval a felső bordás részt és a tartályt kiiktattam a körből(magyarán kib*sztam őket a pcsába), na meg a gyors csatikat is, amik nélkül kb. 80%-kal gyorsabban áramlik a víz a rendszerben. Vagyis most már csak a réz, króm, és műanyag alkatrészek vannak a rendszerben! Az új EK supreme blokkot nem mertem beszerelni, mert ha netán valami geb@sz lenne megint, nehogy valami történjen a blokk belsejével...

    Most kevertem be egy kis piros ételfestékes ioncserélt vizet(Tudom most jön az a rész, hogy Satyricon baszki meg van húzatva??? :Y :DDD de nyugi, most nem 3 kis üveggel tettem a vízbe, hanem csak egy teáskanállal), hogy lássam, hány hét kell neki, hogy kifakuljon a színe. Ha nem fog történni vele semmi, akkor jó úton járok afelé, hogy a rendszerem megfelelően működjön! :U

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák