Új hozzászólás Aktív témák

  • JasL

    senior tag

    válasz ViZion #22545 üzenetére

    A magyarban vásárolt EVGA-ra is érvényes, amit leírtam. Ettől függetlenül, szerintem tévedsz! DHL 1-2 nap alatt elviszi a cuccod németbe, ha ezzel pontosan egy időben küldik neked az újat, akkor kb 1-2 nap alatt meg is kapod a cserecuccot. Ezen kívül 3 hónapig él a step-up lehetősége: 90 napon belül ráfizetéssel erősebb vasra cserélhetsz. A magyar boltoknak nem netes vásárlás esetén csak 3 nap cseregaranciát kell biztosítaniuk, utána a szokásos 2-4 hetes gariztatás, hol van ez a 2 naptól? Arról nem is beszélve, hogy még hogyha neten is veszed, 14 napos elállási lehetőséged van, amivel ha élsz, utána 30 napon belül kell csak visszautalni a boltnak az eredeti összeget. Értem én, hogy mit mondasz, én is minden alkatrészem itthon veszem kisboltban, de a másik felében tévedsz, a DHL marha fürge :) Nekem szingapúrból 2 nap alatt gyártól házig hoztak OCZ SSD-t. Németország még annyira messze sincs.

    Ja még valami: Írországban vettem Microsoft bilentyűzetet. Hazajöttem, hoztam magammal. Bedöglött, írtam magyar MS-nek hogy ez így nem oké. Írták, vigyem vissza a boltba, ahol vettem. Hát kössz.. írtam USA MS-nek, hogy hibás, írtak emailt, milyen lépéseket próbáljak meg, mondtam még mindig nem oké. Mondták, az eredeti alkatrészek árában válogassak nyugodtan a honlapjukról alkatrészeket, küldik nekem azonnal. 2 nap múlva hozta a DHL az ingyenes csomagot. Ennyit a külföldi supportról ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák