Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz JasL #22546 üzenetére

    Itt meg behozod a boltba és a bolt vagy a szerviz állja a szállítást (kivéve ha user error, de ezeket szűröm én :D ) Hetente szervezek fuvarokat Németbe, Szlovákiába, Ausztriába. 1-2 napra nem olcsó, még kis csomagnál sem. Szal. az emberek 99%-nak nem opció, de jó tudni, h van ilyen. :)

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

  • FX9

    tag

    válasz JasL #22546 üzenetére

    [moderálva]

    1. nem kell gazdagnak lenni, ahhoz, hogy megengedhesd magadnak a desztvizet flakonnal egyutt (!) [link]

    2. a dhl (gls,dpd,fedex,ups,stb), es az osszes tobbi kiscsomagos futarceg jelenleg igy szallit nemetbe:
    hetfon megrendeled a szallitast
    kedden felveszik, kedd ejjel kiindul a magyar hub-bol
    szerdan ausztriaban atkerul a nemet jaratra
    csutortokon nemet hub-ba erkezik
    penteken kiszallitjak a cimre, HA a hub kozvetlen kozeleben van a cim. ha nem, akkor penteken csak a cimzett varos kozeleben lesz a csomag, kiszallitas masnap, azaz hetfon.

    Ki lehet juttatni egy furgonnyi arut (1 boritek, vagy 4 raklap, itt mindegy) mondjuk Stuttgartba gyorsabban is. Bp-rol ez igy nez ki:
    Megrendeled a szallitast, 1-2 oran belul felveszik nalad az arut, majd 13-14h alatt a cimen lesz a cucc, de ez barati aron is min 400eur.

    3. Szingapurbol 2 nap alatt hazig csak akkor van ssd-d, ha Szingapurban laksz.

    Remelem most mar hamar megjon a rendszered [moderálva]. Nem vagyok egy viztopik torzslako, de az amit az elmult par het alatt lemuveltel, az mar nekem is faj. Nem semmi.

    Ne személyeskedj!

    [ Módosította: Qru ]

Új hozzászólás Aktív témák