Új hozzászólás Aktív témák

  • DigitXT

    félisten

    válasz poli27 #1720 üzenetére

    Nem kizárt, hogy félreértettem vmit mobilról átfutva a HSZ-eden (és onnan is válaszolva), de ezt a részt azóta sem tudom nagyon másképp fordítani: "we recommend tubes with inner diameter of 7.5mm and outer diameter of 10mm" ~ "7,5 mm-es belső átmérőjű és 10 mm-es külső átmérőjű cső használatát javasoljuk." Szerk: szvsz nem úgy néz ki, mintha bármit is írna a furatról...:DDD

    Gyakorlatban pedig ez annyit tesz, hogy 10/8 mehet rá - a Gigabyte szerint. A te állításod szerint "elketyeg" 13/10-essel is: én ezt nem is cáfolom, csak felhívom a figyelmet, hogy biztosan nem szorul rá annyira, tehát azt mindenképpen bilincselném, durván. Csak a biztonság kedvéért.;) Írják is: "make sure that the tubes are attached to the waterblocks securely and tightly and there is no leak."

    ---

    Anno itt vitatkoztam arról, hogy van-e értelme a HF csövezést erőltetni, HA tele van a rendszer olyan szűk keresztmetszetekkel, mint pl. egy (relatíve) szűk csatlakozós gyári blokk. (Igazából nem is igen tapasztaltam előnyét a HF csövezésnek, amikor arra váltottam...) Jobban néz ki, s ha van hely, jobban kezelhető, de összességében, ha elég nagy az egész rendszer ellenállása (blokk szinten), akkor olyan hűde-sokat nem számít.:N

    Amúgy vicces visszaolvasni két évvel ezelőttre, azóta megvolt 285SLI, és jött a 485 is, csak éppen 580 néven. Most az 580 SLI-vel szemezek, csak lenne már egy számítógépasztalom, mert nem igaz, hogy a földön van az egész motyó.:DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák