Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz LélekVándor #6650 üzenetére

    Én csak első gen. a7s-t, gh2, g6, gh4-et használtam, ezek tuti nem melegednek, tehát szvsz jó eséllyel a gh5 sem fog, bár azért megvárnám a felhasználói visszajelzéseket. Mft szenzortól ha videóról van szó szerintem annyira nem kell tartani, egyrészt 4k-ban több a tartalék, másrészt valahogy sokkal jobban tartják magukat magas iso-n videó alatt még a régebbi fullhd panák is, mint a jelenlegi 60d-d és ha ez sem lenne elég, ahogy írtad szükség esetén lehet használni focal reducert, ami +1FÉ. Persze egy a7s/a7s II szintjét valszeg így sem éred el gyenge fényben... Panákból én egyetlen egy dolgot hiányolok nagyon: használható focus peakinget :D . A7s-ben meg két dolog zavart, ezek valszeg a második generációban sem változtak: s-log módban iso3200 az alap érzékenység, szal fényerős fixel brutál variND kell és a minimális zajt nem úszod meg, a másik meg a zebra. Focus peakingel együtt használva a kettő sokszor kb. mindent kitakar, azt sem tudod mit látsz a keresőben :DDD
    MrChris Gh2 próba ötletéhez: a mai panák sokkal okosabbak, hozzájuk képest a gh2 fapados, a színvilág szerintem csak standard módban hasonló, profilokkal más, sajnos a gh2-ben lévő iszonyat jó profilokat kihagyták az újabb panákból, meg a hackelt gh2 féle "motion cadence"-t, amiről annyit áradoztam itt, azóta sem hozza semmi amit próbáltam. Egyszerűen élnek a videók, imádom az anyagokat, amik gh2-ből kijönnek, az a7s sem adja vissza ennyire szépen pl. az emberi mozgást. Profi felhasználásra viszont csak módjával, hack-elve néha fagyogat. Szal ha veszel egy használt gh2-őt, ezeket is kalkuláld bele :D

    [ Szerkesztve ]

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák