Új hozzászólás Aktív témák

  • lao ce

    aktív tag

    válasz JJános #8757 üzenetére

    "Én csak helyesbítettem."
    nem vagyok ra kivancsi hogy ezzel kapcsolatban te mit gondolsz. ahogy irtam is.

    "Isten előtt igen is felelek érted."
    ez a ti dolgotok. engem hagyjal ki belole. semmi kozod hozzam, igyhat a ram vonatkozo joslatoktol es elkepzelesektol legyszives tartozkodj - ahogy mar kertem is toled. ezt megtehetned masokkal is, mert masok sem kivancsiak ezekre.

    "Azért merem ezeket ilyen élesen írni, mert ismerem Istent."
    "Nem vagyok Isten, de ismerem Őt."
    hat persze, hogy ismered.

    "Mindenki olyan úton jár, amilyenen akar. De aki azzal áltatja magát, hogy ez, amit írok nem igaz, az hazudik."
    most megegyszer leirom utoljara: azert mert valaki mast allit es hisz mint te nem hazudik.

    az hogy hazugozol itt mindenkit aki mast mond mint te az meg nem szep dolog. mivel ilyen civilizalatlan vagy, ezert nagyon nehezemre esik tisztelettel maradni a keresztenyek irant, nem altalanositani es konkluziot vonni. de igyekszek azert, igyhat visszamegyek inkabb azokra a helyekre beszelgetni ahol mindenkinek lehet velemenye es hite a nelkul hogy hazugnak neveznek.

    ha akarsz valaszolj nyugodtan, majd elolvasom, de en mar leirtam mindent amit ezzel kapcsolatban irni tudtam neked.

    nicht kompot

Új hozzászólás Aktív témák