Új hozzászólás Aktív témák

  • JJános

    addikt

    válasz Dalai Láma #10334 üzenetére

    Az a gond, hogy értem. Te nem érted.

    Van egy állítás. Mondjuk, hogy ti katolikusok atyának hívtok papokat. A biblia ezt tiltja, akár azt, hogy lopj., mert meg van írva, hogy ne hívjatok senkit atyának, mert egy a ti Atyátok, aki a mennyben van. Értem én, hogy én nem értem. Persze. Na most.

    Két lehetőség van. Vagy igaz az állítás, és ezt teszitek, és akkor Isten parancsa ellen tesztek. Vagy nem igaz az állítás.

    Olyan lehetőség nincs, hogy te nem hívod atyának a papokat. Csak olyan van, hogy katolikus vagy, vagy nem. Olyan nincs, hogy csak akkor vagy katolikus, ha szóba sem kerül. Ha pedig kiderül valami disznóság, akkor mosod kezeid.

    Ha oda beteszed a lábad, része vagy mind annak a dolognak, ami ott történik, mert azzal felvállalod, ha bementél. Azzal is ha azt mondod katolikus vagy. Ezt pedig itt kijelentetted.

    Tudom, hogy ezt nehéz dolog megélni, de nincs más lehetőség.

    Isten, a biblia tagadja az evolúciót. A tudósok az élet ilyen létrejöttének az esélyét a 10 a 23.-on millió az egyhez eséllyel adják, ha jól tudom. Vagyis valami 23 nulla a millió után.
    De ez nem is számít.

    Te pedig makogásról beszélsz. Meg állati létformáról, amivel még a pünkösdöt is eltörlitek.
    Mert ugye ki adja a nyelveken szólást? Isten. És a nyelvet? Az meg a makogásból lett.
    Gratulálok.
    Nagyon nem logikus.

    Ez itt a frankó. Most megmondtam.

    A baj, hogy te nem érted.

    Cáfolj, ha tudsz.

    2007-05-06 óta itt!

Új hozzászólás Aktív témák