Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GoodSpeed

    addikt

    LOGOUT blog (1)

    válasz #75501312 #94250 üzenetére

    Ismerek én is ilyeneket, ennyi az életük. 250K-s tévé (ami már elavult, és vaterán nem menne el 100-ért :D), gigás net, aztán a környék is szar ahol lakik meg a háza is, és még munkája sincs :D De gigás net az kell :D

    Ami a Vodafone-t illeti. Pont az ilyen beállítottságú emberek miatt fog érzékeny veszteségeket elérni, mert az ED3.1 feltöltése nem lesz elég nekik. Aztán ha az előfizetők közül a torrent huszárok mennek, az nem lesz nekik kellemes. Mondjuk a Vodafone úgy döntött, hogy kimaxolja a koaxot, ezzel nyernek valami időt, de a T már a 2000-es csomagot kiadja optikán, ott már az ED 3.1- is kevés. Más kérdés, hogy a legtöbb előfizető azt pláne nem tudja kihasználni, de van 2000-es csomag is.

    Nekem bőven elég a Vodafone ajánlata ameddig a Telekom behúzza ide az utcámba is az optikát, akkor alap telefonnal berendelek egy 1000/1000-et és tartalék netnek meg itt van a Vodafone, és majd lesz idővel ED 3.1 hiszen Európa legnagyobb fürdőkomplexumának negyedében lakom (elit, frekventált hely).

    Új szereplőként választhatta volna az áthúzást optikára, de ahhoz meg a Libertynek nem volt tapasztalata (szerintem).

    [ Szerkesztve ]

    be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

Új hozzászólás Aktív témák