Új hozzászólás Aktív témák

  • norberto_th

    aktív tag

    Sziasztok!

    Egy olyan problémám van, hogy eddig az udvaron is volt erős wifi jel, de most nulla, nagyon gyenge, pedig változás nem történt semmi, nem került másik helyre a modem vagy ami zavarhatná, nár az előtérben van egy hűtő ideiglenesen, ami nincs bedugva, az nemhiszem hogy bezavarna neki. Aztán ha bejövök, akkor vagy nem csatlakozik újra a wifihez (iPad Air2, iPhone6S, iPhone SE) vagy ha csatlakozik is, 1percig van net, aztán megint nincs, aztán megint van. Tegnap volt egy spontán újraindulása, illetve felhivtam a upc-t, azt mondták 29-01-ig nem lát adatot a modemről, volt valami leszakadás, mondom akkor még ugyancsak jó volt, de most semmi. Mondta csináljak gyári beállítást, ez is mgvolt, áramtalanítás is előtte. Jelszintek azt mondta jók, de úgy látom én is, hogy okés mind, 2,4-5Ghz be van kapcsolva a connet boxon.
    [kép]
    [kép]

    A wifi sebesség rendben van, a ping 13 wifin, kábelen pedig 26ms, bár régebbi laptop.
    Szóval nem értem mi lehet a gond :(

    Ui: kimegyek, majd bejövök, se telón, se ipaden nincs net, egyszerűen nem csatlakozik vissza, nem tölt be semmit. Ha kikapcsolom a wifit és vissza, akkor újra jó.

    [ Szerkesztve ]

     iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

Új hozzászólás Aktív témák