Új hozzászólás Aktív témák

  • kezo0

    addikt

    A 80+-os édesanyám My Vodafone-fiókját is én kezelem, és milyen jó lenne ezt ugyanabban a böngészőben végezni, mint amelyikben a sajátomat is…
    Van-e arra megoldás, hogy kilépjek az egyik profilból, majd bejelentkezzek egy másikba? Mert én a My Vodafone oldalon nem találok olyan menüpontot, hogy kijelentkezés. Ha a jobb felső sarokban levő stilizált ember-figurára kattintok, akkor visszadob egyből a bejelentkező oldalra, de ha ott a bejelentkezésre kattintok, akkor nem kínálja fel a lehetőséget, hogy beírjak egy user name + password párost, hanem egyből, automatikusan visszaléptet abba a fiókba, ahol eddig is be voltam jelentkezve. :(
    Magyarán, most úgy tűnik, hogy az adott böngészőben ÖRÖKRE be vagyok jelentkezve anyám My Vodafone-fiókjába, és ez sem a böngésző, sem a gép teljes újraindítása után sem változik.
    Ha be szeretnék lépni a saját profilomba, azt egy másik böngészőben kell megtennem, pfff.
    Ez másnál is ilyen, vagy van, akinél lehetséges egy adott profilból kijelentkezni?

    Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

Új hozzászólás Aktív témák