Új hozzászólás Aktív témák

  • galaxys80

    veterán

    válasz suste #13817 üzenetére

    Bár Headless kolléga hamarosan távgyógyítást ígért, azért bemásolnám ide is a MiniDlna tapasztalatomat: :)

    Tegnap késő este tettem egy próbát és beüzemeltem egy másik pendrive-ot.(Az előző állandóan leszakadt) Azóta oda-vissza másolgattam rajta filmeket. Próbálgattam a lejátszást róla és egyelőre nem szakadt le egyszer sem. Így valószínűleg a pendrive volt a hibás.
    Egy érdekes dolgot viszont észrevettem a tesztelgetés közben.
    Miközben másolgattam, töröltem a fájlokat a pen-re figyeltem a Luci-ben a minidlna menüpontot. Szépen a követték a számok (videók,képek,zene) az éppen aktuális darabszámot amit felmásoltam vagy töröltem. Szinte pár másodperc után az aktuális értéket mutatta.
    Próbaképpen lehúztam a pent-t, majd visszadugtam és úgy is tesztelgettem. Nos ilyenkor egészen addig amíg nem tiltottam, majd engedélyeztem újra a minidlna-t nem változtak az értékek, hiába másoltam vagy töröltem róla bármit is. Tehát úgy néz ki, hogy ha leszakadás van, akkor utána nem hajlandó újraszkennelni magától a pent egészen addig amíg nincsen meg a tiltás/engedélyezés.

    Hátha hasznos lehet neked is ez az információ. :)

    A SYSUPGRADE/servicesbackups/ repair .tar fájlt a 9092/backup menüpontban tudom feltenni egyébként?

Új hozzászólás Aktív témák