Új hozzászólás Aktív témák

  • Local

    csendes tag

    Sziasztok !

    Tegnap este komolyan el kellet azon gondolkodnom, hogy kevés a karakterem a DZ-hez.

    248.000 dps,310.000 hp és 12000 elektronika is kevés, hogy egy rugó banda elöl el meneküljek.

    Dz nagyon jó, de ott már csak a kiéget és mindent elért játékosok szopatnak minden bejövő játékosokat.
    Azt viszont egyáltalán nem értem miért csak a DZ1-3 ig csinálják.
    Menjenek az ilyen maximálisan kifittelt karakterükkel a DZ5-6 ba.

    Tudom a DZ-ben meg van írva az, hogy egy veszélyes hely és a pofátlanság meg a szemét embertelen viselkedés itt alap hiszen elvileg itt PVP van és számítani kell erre. De már a Fa....om kivan azzal, hogy ha összejövünk páran és szeretnénk farmoln, meg szintet húzni akkor folyton beléjük rohanunk és legtöbb esettben szerver váltás a vége , ha azt szeretnék csinálni amiért összejöttünk. De ha Ők vannak akkor meg hullunk mint a legyek. Teljesen más világ a rúgózás és emiatt miután nincs tapasztalatunk benne és teljesen más karakterekkel játszanak velünk szemben ami kifejezetten arra a dologra csinálták, így gyakorlatilag nincs túl sokk esély rá, hogy túléljük a dolgot.

    Nem szoktuk feladni, de mire bosszút álltunk a 2 fős rúgó csapaton akik 8 voltak addigra annyiszor meghaltam, hogy 1 szintet vissza is eset a DZ rangom.

    Nem szoktam-szoktuk feladni, de van mit még tanulni kel igencsak, mer összeszokott és tudatosan kreált karakterük van és rohadtul jól irányítják !!!

    Üdv Mindenkinek.

    Localmester

Új hozzászólás Aktív témák