Új hozzászólás Aktív témák

  • TheNewDawn

    addikt

    válasz dannyl #19981 üzenetére

    Viszont ennek örömére akkor mivel erre van pár percem, leírom én is, mik idegesítettek fel engem leginkább a sorozatból azokon kívül amik indokolatlanul lettek máshogy csinálva mint a könyvben, meg a 15526 ugrálás időben ( tudtam követni csak értelme nem volt akkor meg minek)

    1 : Nilfguardi páncélok, hadsereg meg úgy önmagában egész Nilfguard bemutatása ( kb maga a megtestesült gonosz a filmben, miközben a könyvekben és a játékokban is egyértelműen a római birodalomról lettek mintázva hadsereg felépitásben is szóhasználatban is , szokásokban is, és egyértelműen nincs meg az , hogy ők lennének a rosszfiúk, és Észak annyival jobb lenne, sőt )

    2: Bizonyos csata és harcjelenetek Szintén nagyon hullámzó az egész sorozatban, vannak amik nagyon profira sikerültek, viszont máshol pedig nagyon nagyon bántóan és feltűnően amatőr lett, ha az ember tényleg lát is, és nem csak néz :P

    3: FRINGILLA : Úgy ahogy van, és nem csak és elsősorban a kinézete, hanem kb gonoszabbra lett csinálva, mint a legalja sorozatgyilkos egy filmben, holott a könyvekben abszolúte semmi köze ehhez a velejéig gonosz és romlott karakternek, ami lett szegényből.

    4: TRISS: CTRL C CTRV, megint nem csak a kinézete, noha nála ez ugye durvább, hiszen hajszintől kezdve a koráig minden IS el lett b, va, de a bohokás és mindig optimizmust sugárzó karakteréből sem jött át semmi, arról nem beszélve, hogy a Soddeni csata egyik legnagyobb hőséből röhelyes és szánalmas figurát csináltak, akit a legalja kezdőmágus is agyonver, holott neki a könyvben összesen 2 heroikus jelenete volt ( Sodden és Rivia ) az egyiket máris elvették tőle:

    5: Yen jelenete a halott bébivel, jó öreg Laura lesújtott a feminácizmusával, miszerint de jó neki hogy meghalt, szegény nők úgyis csak hordozónak jók semmi másra :D :D ( mondja ezt kb 70 éve az egyik legnagyobb hatalmú varázslónőként aki kb mindent elért és úgy hogy a korszakban kb 20X annyi tényleg nagyhatalmú és szerepű nő volt mint a jelenkorban )

    6: Sodden úgy ahogy van. Ehhez talán nem kell kommentár, kb mindent totál meghamisítottak, aki olvasta a könyvet, szerintem pontosan tudja .

    7: Aranysárkány : Ehhez se kell sok kommentár, jó kis CGI minősége kb 300 klasszissal alulmúlta a 42 éves Star Wars első részének CGI át, ami azért valljuk be, nem kis bravúr-

Új hozzászólás Aktív témák