Új hozzászólás Aktív témák

  • dannyl

    addikt

    válasz tibaimp #19979 üzenetére

    Az új SW rész??? :(( Az új 3 mind gyalázat. Én a klasszik 4-6 részen nevelkedtem, az 1-3 is zseniális lett (az 1 gyerekes és bugyutácska még). De ezek a diznis ömlengések... Rossz karakterek, megmagyarázhatatlan új képességek, sztori 0... Palpatine? Meg unokája??? És ezt forgatás közben találták ki!!! :D Hát jobb ötlet nem vót? tönkretettek egy kultuszt.

    Witcher:
    Sorozat zseniális. Néhány karakterrel nem tudok megbarátkozni (Triss, egy repedtsarkú cigánykurva kb. Engem a hajszín őszintén nem érdekelt volna, de ahogy kinéz... aztán Fringilla... Kellett a kötelező néger, ha már Cirit négerségét leszavazta a közönség. Ja, meg a feka elfek... hjajj...) de amúgy kiváló lett szerintem. Geralt karaktere egy az egyben nekem zseniális. A hangja, a mozgása, a beszólásai... Yen... hát... kedvencem a W3-ban. Nagy nehezen meg tudok vele barátkozni a soriban, ha már őt választották. A csaj jól hozza a hisztit, amit Yen szokott. Ciri: Először nem tetszett, de miután gondolkodtam, hogy ez még az első találkozás idején van, szóval kislány, így már okés. A harcos Cirire kíváncsi leszek azért.

Új hozzászólás Aktív témák