Új hozzászólás Aktív témák

  • Jorus

    nagyúr

    Csak a Kíváló Arany Oriolé gyógyít, az alacsonyabb szintűek csak semlegesítik többé-kevésbé a mérgeket. Egyébként nem a legyilkolásával van gondom, ha szépen egy helyben állna, ahogy kocsma előtt szokás a havon, és köpné a savat, simán elnáspángolnám, engem a földbe való ki-be ugrándozása szokott idegesíteni - legalábbis ezért neveztem "kedvencemnek". Ez persze az én hibám, a mostani kari sokkal inkább alkimista-kardozósra készült, nem expert jelhasználóra, ezért marha lassan töltődik vissza pl. a jelhasználathoz szükséges pont, és ha elrontom az Yrdent, akkor szöcskézhetek pár kört körülötte, amíg újra lesz lehetőségem. Ez főleg szűk barlangjáratokban kényelmetlen. :D

    Egyébként épp tegnap este sikerült végre-valahára összekalapálnom a fullos Nagymesteri Medve szettet. Ingem-gatyám ráment, több mint 80.000 aranyat hagytam a kovácsnál érte... szal szaladtam is a kardokkal és a páncéllal a rosszarcú rúnaműveshez. B&W-t direkt emiatt a páncél miatt kezdtem el. Plusz ebben a végigjátszásban nem a végére hagytam az alapjáték főszálát, hanem amennyire lehetett, előre tettem, így maradt jó sok mellékküldim a visszatérés utánra. Korábban mindig a legvégére hagytam a főszálat, és így amire meg volt minden menő cuccom, és kellően magas szintem is volt, már nem nagyon tudtam kalandozni az üres világban. :) Most fordítva csináltam, szal az alap játék főszálát kivégeztem, de még Velenben, Novigradban, Skelligen is vannak küldik, felfedezni való helyek - így a kalandozás megmarad, még ha elhanyagolható FP-t is kapok csak értük; a B&W-t épp csak elkezdtem, hogy meglegyen a Nagymesteri Medve szett és a házikó, HoS-hoz még hozzá se szagoltam, szal megyek is vissza Novigadba kurvázni a menő páncélomban. :D

    [ Szerkesztve ]

    ''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

Új hozzászólás Aktív témák