Új hozzászólás Aktív témák

  • Boond

    addikt

    válasz DJ. Ru$y #91011 üzenetére

    "A sebességes dologban pedig ne vezesd félre a kollégát, koaxon pontosan annyi a feltöltés, amennyit papíron (weboldalon írnak)."

    Akkor lehet. Nekem nem koax-on jön.

    De az vicces volt amikro februárban 50-es nettel, 2 nap után 15 mb/s-es netem min volt, holott a régebbi 120-as ügyfélnek csak 10 mb/s upja van/volt.

    Időközben kiderült, hogy optikán meg simán 100-nál van 50-es up is. 50nél meg 25.
    Ismerős speedtest képei voltak a bizonyítékok. Tehát az valós, hogy nem feltétlenül annyi ami oda van írva.

    Nálam jó esetben 100-nál lenne egy 30 ha duplázódik kb min.

    Azt az összefoglalót belinkelhetnéd nekem.

    #91012) KaiotEch, nálunk 50 a legkisebb...

    "Csakhogy a másik szolgáltató nem ad Hobby díjcsomagot, 5000 perc telefonálás és az összes 30-as,"
    Hoppá plussz esetén, bármely normál számot ingyen hívod, 100 percenként megszakítod, és csak havídíj van.

    Amúgy lehet megoldható, nem tudom ,hogy telefon egyiktől net másiktól? Vagy az annyira nem?

    "Na nehogy 2017-2018 -ban valaki még D-Link DSL-360R modemet használjon!?! :("
    Pedig sokan vannak így szerintem.

    Unokatesóm visszasírta a talán 10 mb-es netet, mert nem akar digitális telefonra váltani. Mondtam neki, te nem vagy normális. 100 mb-es netet kapsz annyiért vagy még olcsóbban mint amennyiért a 10-megásért fizetsz. + tuti van felár, mivel nem létező csomag már.

    Másik rokonnál most szívtak azzal, hogy 50-es lett a min net, és ugye ezzel digitális telefon, ami 22-e óta nem volt nekik.

    Náluk is ilyen 360-as modem lett cserélve. De ők csak szimplán neteznek semmi kül.
    Szerintem nagyon sokan vannak akiket nem is érdekel a nagyobb net.

    #91019) DJ. Ru$y
    Mondjuk a Tp-inknél elvileg van olyan amibe 3/4-g kártyát vagy mást tudsz belerakni... de gondolom az sem lenne járható út.

    #91021) Livius v

    Tény, hogy az 5000 percet kb senki nem használja. Viszont párszor korábban telefonáltam annyit, hogy jó pár ezressel emelkedett a számla, hosszabb mobilos, nem 30-as számmal való beszélgetés után...

    Ez is olyan dolog, hogy ki mennyire használja, attól függően érheti meg.

Új hozzászólás Aktív témák